Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszketek vasárnap óta, kenem...

Viszketek vasárnap óta, kenem krémmel, jobb is tőle, de most voltam a dokimnál aki szabin van, és barnázok. Meg fog jönni. Keressek fel másik orvost?

Figyelt kérdés
Úgy tudom menszi alatt nem lehet hüvelykúpot használni, már csak ha elmúlik, akkor lenne érdemes elmenni orvoshoz nem? Nem szívesen megyek máshoz.
2009. aug. 18. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha meg fog jönni, sokat nem tehetsz, mert nem tudsz kúpot használni. Viszont ha a fertőzésed bakteriális, akkor kaphatsz szájon át szedhető szert, így ez nem függ össze a mensiddel.

Én a helyedben felkeresnék más orvost mindenképpen, még a mensi előtt, nehogy komolyabb legyen a fertőzés, míg megvárod az orvosodat.

2009. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!