Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A bulémiások hogyan hánytatják...

A bulémiások hogyan hánytatják magukat?

Figyelt kérdés
Olvastam sok kérdést amiben azt írják, hogy esznek valamit és utána kihányatják magukból. De hogyan? Mitől hány az ember csak úgy? Nekem meg akkor sem sikerül ha valami bántja a gyomrom és szeretnék megszabadulni tőle.

2012. aug. 22. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:

1. BulÍmia nem pedig bulÉmia

2. Ledugják az ujjukat a torkukon

2012. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz a javítást, rosszul írtam. Én hiába dugdosom, nekem nem történik semmi.
2012. aug. 22. 14:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Most azt kellene kérdeznem, "bulímiás akarsz lenni", de ez hülyeség. Úgy érzed, fogynod kell, és úgy érzed, ilyen módszert kell alkalmaznod? Ha igen, megértelek. Én is átéltem, nem tudtam elviselni a bűntudatot, amit az étel okozott a gyomromban. Mindegy, a lényeg, hogy ne akarj hányni. Ha nem vagy beteg, hanem csak a hasad fáj, olyankor várj negyed-félórát, és jobban leszel.
2012. aug. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem dugod elég mélyre. Szerintem elsőre nem is megy senkinek se. Ki kell tapogatni a megfelelő pontot. Meg persze az sem mindegy, hogy mit próbálsz kihányni. Kenyeret, húst, nyers zöldségeket nem könnyű. Öblítsd le tejjel (igen, túró formában jön ki, nagyon savas, hamar szétmarja a torkot és könnyen az orrodban köt ki, de jól kiszedi a többi kaját ), igyál sós vizet.
2013. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legalább 2, de még jobb, ha 3 ujjadat dugod le, és "csikized " a titkos.
2013. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*torkod (autocorrect...)
2013. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!