Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valakinek alhasi fájdalma...

Volt valakinek alhasi fájdalma abortusz után?

Figyelt kérdés
Abortusz után 3 héttel napok óta alhasi, nyomásra fokozódó alhasi fájdalom gyötör. Visszamentem az orvoshoz, és azt mondta, van egy 4 cm-es ciszta a jobb petefészkemben. Jobb esetben felszívódik (ez a gyakoribb), rosszabb esetben el kell távolítani. Volt valakinek esetleg hasonló panasza?
2012. dec. 1. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

hát első marha értelmes lénynek bizonyultál inkább maradtál volna kussban... szép neveltetésben volt részed...

am nekem is volt cisztám a terhesség elején de aztán magától elmúlt...


26hkm

2012. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Hozzászólni nem tudok, csak annyit, hogy az első egy tirpák pa@aszt.


1. Itt bárkinek lehet bármilyen kérdése.

2. Az abortusz a kérdező döntése, nincs jogod ítélkezni.

3. Arról hallottál, hogy az elhalt magzat eltávolítása is abortusz? Ha nem tudod, mi van a kérdezővel, akkor ne írj.


Remélem, ha neked lesz gondod, akkor téged is a földbe taposnak, és ha ott vagy, rúgnak is beléd még egyet.

2012. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó vagyok, ilyet sosem tettem, de meg kell osztanom. Mindenki magát minősíti: Ja, az első kulturált hozzászóló privát válasza:


Ha a kérdezőnek van joga a gyilkossághoz, akkor nekem is van jogom a véleményemet kinyilvánítani. Az elhalt magzat eltávolítását pedig missed ab-nak hívják. Nyilván való, hogy nem én vagyok a paraszt, hanem te.


Kétgyerekes, 17 hetes kismama

2012. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Ennyit mondott az orvos??Hogy vagy felszívódik vagy műtét??Nem adott sem gyógyszert sem semmit??

Hát akkor biztos a ciszta miatt fáj a hasad alja,de én azért a helyedben visszamennék a dokihoz és elmondanám a panaszomat!!!

2012. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Ja, nem tudtam, hogy ide kell írni, de akkor kedves első:


2 gyerekes, és 35 hetes ikerterhes vagyok, és hiszem, hogy bárkinek joga van bármilyen döntéshez, és ahhoz, hogy kérdéseit szabadon feltehesse, mindenféle pa@aszt beszólás nélkül, aki semmi hasznosat nem ír, de beleugat.

2012. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nekem is ilyen műtétem volt,igaz nekem azért mert elhalt a babám,de a műtét ugyanaz,én is 3 héttel vagyok a műtét után és 1 héttel utána kezdett el fájni a hasam,nem görcs,hanem szurka.nekem a doki enyhe gyulladást állapított meg,10 napja gyógyszert szedek rá de nem múlik,nagyon félek!

Ismerősöm mondta,hogy cisztája volt egy ilyen műtét után,azt mondták neki,hogy csak beültetéssel eshet már csak teherbe.

Szóval ha a későbbiekben majd szeretnél babát,inkább vigyázz az ilyen abortuszokkal,mert sokat árthatsz magadnak!

2012. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos kétszer volt ilyen műtétem,mindkettő magzatelhalás miatt,az elsőnél nekem is voltak panaszaim,fájt a hasam,lázas is voltam,és gyulladás volt amire gyógyszert kellett szedni.A másodiknál nem voltak hasi panaszok.Szerintem nem kellene hogy legyen,főleg nem 3 hét után.Esetleg másik orvoshoz is érdemes lenne elmenni,nehogy gyulladás legyen,és nem kezelik ki.
2012. dec. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az első hozzászólást le is törölték. Szükségtelenek az ehhez hasonló írások. Nem mondott mást az orvos, csak annyit, hogy ez okozza a fájdalmat. Köszönöm a válaszokat.
2012. dec. 3. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!