Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha valakinek abortuszt csináln...

Ha valakinek abortuszt csinálnak, azt felvezetik az orvosi kartonjára?

Figyelt kérdés
Szóval arra gondolok, hogy beírják-e a számítógépbe. Az a problémám, hogy mindkét szülőm orvos és nem akarom, hogy megtudják, ha lesz abortuszom (még nem biztos, csináltam tesztet, de nem egyértelmű, az egyik szerint nem, de a másikon mintha azt látnám, hogy igen). A gyereket most semmiképp nem tudnám megtartani, most kezdtem a főiskolát, az apjára sem számíthatnék. Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 7. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Biztos, hogy az orvosi papírjaidon rajta lesz. Most szültem és szinte mindenhol megkérdezték, hogy hanyadik terhesség, hanyadik szülés. Az én kartonomon is rajta volt, hogy volt egy missed ab-om, bár én nem is titkoltam. Gondolom, hogyha le is tagadod, akkor is van valami nyoma a számítógépben, de persze nem állítom biztosan. Egyébként az orvost köti a titoktartás, még a szüleid előtt is, nem hiszem, hogy csak úgy megnézhetnék, de persze sosem lehet tudni. Talán egy orvost kéne megkérdezned. Szívből kívánom, hogy ne legyél terhes, mert egy abortusz mindenképpen ott marad a lelkedben!
2012. okt. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Ez nem olyan dolog, amit el kellene titkolnod a szüleid elől.

Ha meg 18 év alatti vagy, akkor nyilván nem is mehetsz abortuszra vmelyikük beleegyezése nélkül.

2012. okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Magyarországon a rendszer nem olyan fejlett, sajnos, hogy lenne egy központi karton minden egyes betegről, ahol számon tartják a kórtörténetét. Szóval ha nem abba a kórházba, rendelőbe mész, ahol a szüleid dolgoznak, és ők sem nyomoznak utánad, akkor vszeg nem fog kiderülni.
2012. okt. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy hónap múlva 20 leszek, szóval nem kell a beleegyezésük. De mivel írtam, hogy orvosok a szüleim, bármilyen betegségem van már be is lépnek a számítógépen az adatlapomra és írják is föl a kellő gyógyszert, úgyhogy sokáig nem tudnám titkolni. (Tudom, hogy orvosi titoktartás van, szóval attól még, hogy ismerik az orvost, nem fogja elmondani nekik.) Én is remélem, hogy nem vagyok terhes, de most beparáztam.
2012. okt. 7. 12:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Bizony szerepel.A háziorvos gépében is.
2012. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
ha a sráccal meg tudjátok fizetni és magánorvoshoz mentek, akkor nem.
2012. okt. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Miért??A magándoki feketén abortálná szerinted???

Vagy egy magánklinikára gondoltál esetleg?

2012. okt. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
elnézést rosszul fogalmaztam. magánklinikára gondoltam. Ettől függetlenül, mikor legközelebb mész nőgyógyászhoz, akkor nem szabad ezt eltitkolni.
2012. okt. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem vagyok terhes, voltam orvosnál és kiderült, hogy a teszttel volt valami baj és csak vaklárma. Nagyon örültem ennek, mert tényleg nagyon megviselt volna az abortusz.
2012. okt. 14. 12:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Viszont, ha falsh pozitív volt a teszted, akkor a biztonság kedvéért nézesd meg magad pajzsmirigyproblémákra.
2012. okt. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!