Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már abortusza itt valakinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már abortusza itt valakinek?

Figyelt kérdés

mit éreztél? fájt? hogy történik?

lehet hogy szükségem lesz rá :((



2012. júl. 18. 21:12
1 2
 1/12 Hanariko ***** válasza:
nekem még nem volt, de olvastam olyanok leírását akinek igen: volt aki két napot volt bent, tehát ott töltötte az éjszakát, volt aki reggel ment-este jött... altatásban zajlik a műttét azt mondják és ment egy csomó vita a veszélyeiről hogy utána ha elb*sszák a műtétet nem lehet gyereked, valaki azt mondja ez nem igaz, nem tudom nem vagyok orvos. Szóval nem érzel semmit és van valami tágító, amit fölhelyeznek a műtét előtt... :S
2012. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
volt nekem nem én akartam de elvesztettem meghalt a magzat s muszály volt fájni fáj egy géppel szivatnak p még kaparásznak pontosan ök sem tudják mit csinálnak azért hivják másképp vakműtétnek jobb lenne elkerűlni
2012. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Igen volt.Miután elhelyezkedel a "csikón",kapsz eggy injekciót vénába,amitõl elkábúlsz,de én úgy tudom nem alszol el.Közben az orvos felhelyezi a tágítót és nekiáll a mûtétnek.Nem igazán kellemes én éreztem,de a legjobb mikor kész.Az ágyba segítenek utánna,hogy pihend ki a szuri hatását meg gondolom,hogy megfigyeljenek rövid ideig.Nem leányálom fõleg,hogy stresszes vagy,félsz,de ítéljen el akárki ezért mégis a jobbik választás mint az hogy fiatalon anya legyél minden megfelelõ körûlmény és anyagi biztonság kellõ érettség nélkûl.
2012. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Szüld meg!Inkàbb szüld meg és add orôkbe mint hogy megôld!Ne legyél gyilkos!
2012. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem tudom megszülni. ha megtehetném, nem érdeklődnék az abortusz iránt.
2012. júl. 18. 22:58
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Mi történt pontosan? Hátha úgy könnyebben tudunk segíteni, és ha félsz tőle, valami alternatívát találni.
2012. júl. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Úgy valóban könnyebb segíteni, ha tudunk egy-két körülményt, persze csak ha meg akarod osztani velünk!Nagyon gondold meg, egy élet forog kockán!
2012. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát... ahogy elnézem, Kérdező igen helyesen felmérte, hogy itt az első nehány válasz után már inkább a magzatvédők propagandájára számíthat, mint a feltett kérdés megválaszolására.
2012. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én is erről szeretnék kérdezni, bocsi h ha nem a kérdésre válaszolok. Vki írja le légyszives, és h mennyiért csinálják.. soha nem ölném meg, de egyszerűen gumi használat mellett is bejött, és 17évesen nem szülhetek..:((
2012. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, itt megtalálod ezt is: [link]
2012. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!