Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gomba (candida), vagy érzékeny...

Gomba (candida), vagy érzékenység?

Figyelt kérdés

A szervezetemben van candida albicans, és ugyebár lehetnek ennek következtében vaginális panaszok (folyás, égő érzés, viszketés)

Na most nekem főleg szeretkezés után kezd el másnap viszketni , és égni. Viszont van fehér folyásom is, és nem a megszokott. Nem tudom, hogy ez a candida miatt van-e, vagy az óvszer irritálja, vagy pedig a páromnak lehet gombája?


2009. aug. 19. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a candidatól lehet de Előfordulhat az is hogy a párodnak van vmi fertőzése, de nőknél rengeteg lehetőség van hogy elkapd, pl én genetikailag hordozóm magamban tehát elég egy kis irritáció és már kiújul :S
2009. aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sztem neked candidád van, amit folyamatosan átadsz a párodnak, ő meg folyamatosan visszaadja.

vegyél canesten kombit, a kenőccsel pedig a párod is kenegesse a péniszét pár napig.

2009. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pimafucorttal szoktam kenegetni, az is jó rá elvileg. A párom pedig (előttem is) mindig használt óvszert.
2009. aug. 19. 16:37
 4/4 anonim ***** válasza:

hogyha visszatér a fertőzés ne használj canesten kombit mert az lóf*sz.

én is ugyanebben a cipőben járok és el kellett mennünk bőrgyógyászhoz, mert sajnos mindenképp orvos kell ahhoz hogy kikezeljék a gombát, nem ilyen vény nélkül kapható szarok.

bocs a stílusért, csak nem akarom, hogy te is pórul járj mint én aki bedőlt 2 évig az ilyen canesten és társainak :(

sok sikert a kikezeléshez

2009. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!