Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sürgős! Ma észrevettem, hogy...

Sürgős! Ma észrevettem, hogy nagyobb a lyuk odalent, pedig még szűz vagyok és semmit se csináltam most vele miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Odalent ha megnézem tükörrel a lukamat,látok kicsikét bentebb,nem sokkal egy hártyafélseéget,aminek egy kis lyuk van a közepén,ha felemelem jobban a lábam,akkor ez tágul.Még szűz vagyok,és ma vettem észre,hogy ez a lyuk,ami ott van,ez mintha kitágult volna,pedig nem is masztiztam,semmi se volt.Előtte egy fehér anyag,vagy nemis tudom mi volt,utánna kitöröltem és elmult,és utánna láttam,hogy most elég nagy lett a luk.Az a szűzhártyám?AMugy felvagyok világositva és 18év feletti vagyok,de csak azért kérdezem,mert nem tudom miről tágulhatott ki.Nem véreztem.ELszaakdt kicsit a szűzhártyám,vagy mi történt?
2009. aug. 20. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem egészen vagy felvilágosodva.

Szüzhártyádat nem hiszem hogy kívülröl tükörrel látod. Ha van egyáltalán. mert sok sok nö úgy születik hogy egyáltalán nincs neki, vagy ha van egy igen vékony hártya ami már akár gyerekkorban leszakdhat vagy felszívodhat vérzés nélkül, aztán van olyan rugalmas hogy többszöri szeretkezésre is megmarad. ès van olyan erös ami teljesen benövi a vaginát és menstruációs vér sem jön ki rajta, ilyenkor az orvosnak kell felvágnia. Van olyan hogy az elsö pár szeretkezéskor vérzik mert erös és nem szakad le teljesen. Szóval változó. A tágulás attól is függ mennyira vagy ellazúlva, és a periodus közben is a hüvely néha zártabb néha tágultabb.

Szóval semmi ilyedelemre nincs szükség, mert vannak lányok nem is kevés akik szüzhártya nélkül születnek.

2009. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

ma 11:18

Lehet látni kívülről is!



Egyébként a belinkelnál pár fotót talán többet tudnánk szakérteni, lehet hogy komoly a probléma!

2009. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Elképesztő,hogy unalmatokban nézegetitek az alsófeleteket.

Attól,hogy emelgeted a lábad,vagy kitörölöd magad nem veszted el a szüzességed.Épeszű ember nem méricskéli ott a lukat.Foglalkozz inkább értelmesebb dologgal.És olvass felvilágosító cikkeket.

2009. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

atya úr isten. te felvilágosított????

amúgy meg HA még tágabb is lennél miért zavarna??

2009. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg ne linkelj képet! A kutya sem kíváncsi rá!
2009. aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

NEm azt mondtam hogy elvesztettem nem tudom hol olvastál ilyet!!! a lényeg az,hogy tudom milyen ott nekem,nem szoktam nézegetni,de ma észrevettem hogy ***** tág,pedig nem csináltam vele semmit!!!!!!!!!!!rádférne egy kis szövegértés.....

a normálsiaknak köszönöm,hogy irtak:)

2009. aug. 20. 11:41
 7/9 A kérdező kommentje:
amugy nem baj hogy tág de nem értem miért.
2009. aug. 20. 11:42
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Csak hogy válaszoljak neked: nem mindenki olyan szűk, hogy semmi se fér bele.. Lehet, te alapból tág vagy.. De honnan tudod, hogy eddig milyen volt?..

Olvass át pár biológiakönyvet, mert szerintem cseppet se vagy felvilágosítva.

2009. aug. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

jólvan...

lehet ilyen dolgokról nem sokat tudok,vagy csak rosszul,de a töübbi dologgal tisztába vagyok.

2009. aug. 20. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!