Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi az a késési idő, ami...

Mennyi az a késési idő, ami még normálisnak mondható?

Figyelt kérdés

Hány nap az, amire azt mondjuk, hogy még "egészséges" és hány nap késés után ajánlott tesztet csinálni?

2 hete erősen fel voltam fázva (aranyerem is kijött tőle), ezen a héten vírusom volt, amitől lázam volt, ment a hasam.

Antibiotikumot szedek másfél hónapja, aknek miatt.

Ezek mennyire befolyásolhatják a menzeszt? 1 hete kellett volna megjönnie, semmilyen panaszom nincs, félidőben ugyanúgy barnáztam. Nincs hányingerem, nem fájnak a melleim, semmi arra utaló jelet nem vettem észre, hogy esetleg teherbe eshettem. Mikor csináljak tesztet, meddig várjak?

Köszönöm a válaszokat.:)

17/L


2012. dec. 8. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem az antibiotikumnak lehet ilyen hatása ami miatt késik de ha élsz nemi életet akkor érdemes minél hamarabb venni tesztet és letisztázni, hogy most akkor mi van de ilyen korban ha még előtte sem ált be rendesen akkor természetes
2012. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha félidőben barnáztál, de most nem jön meg, akkor AZONNAL csinálj terhességi tesztet.

Ha negatív, akkor a következő menzesz időpontját még megvárhatod. Ha az sem jön meg, akkor orvos.

2012. dec. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet ma, negatív lett. Most akkor meddig várjak?:s
2012. dec. 10. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!