Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem felszívódó varratot...

Nem felszívódó varratot kaptam (kisajkak), meg is volt a varratszedés. Ha egy apró szál bentmarad kb.1 hónapra, az begyulladhat?

Figyelt kérdés

Kisajak kisebbítésem volt, mivel az extra méretben megnyúlt, a műtétet elvégezték, egy hét múlva varratszedés (roppant fájdalmas!!!)...közvetlenül mielőtt elment a doki szabadságra. Nem szívesen mutatnám meg más orvosnak, SZTK-ba főleg nem lenne jó menni. Kérdésem, 1 hónap nagyon vészes ilyen szempontból?

Mondta, h láthatok még kilódó szálakat, amik majd ki fognak esni. De ezt akárhogy húzom, nem akar kijönni. Erőltessem még jobban?!


2009. aug. 21. 07:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javasolnám, hogy azért csak menj el egy másik orvoshoz, hogy kiszedhessék. A gyulladás lehetséges, mivel a test számára az a varrófonál, ami egyébként műanyag, idegen. Tehát ha sokáig bent marad valószínű, hogy a test elkezd ellene védekezni-->begyullad, próbálja kilökni. Valószínűleg akkor könnyebben kijön. Ha begyullad mindenképpen menj orvoshoz, mert műtét után nem játék a gyulladás!
2009. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 hét alatt nem gyullad be, akkor nem lesz baj, magától kilökődik idővel. Ne piszkáld!
2009. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2009. aug. 23. 17:04
 4/24 A kérdező kommentje:
További vélemények???
2009. aug. 24. 06:47
 5/24 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem fáj nem lehet gond. megkérdezhetem mennyibe került a műtét?és miért csinbáltattad meg?mert ugy halottam sok sok férfinek tetszik ha megnyulik.
2009. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy másnak milyen, nekem elg vészes volt. Gondolom ennek is van fokozata. Egészségügyi okokból csinálta meg, nem került 'különösebben' semmibe:)
2009. aug. 25. 10:04
 7/24 anonim válasza:
ezt nem értem,hogy hogy nem kellett érte fizetned?ilyenről még nem hallottam h ingyen megcsinálnák,és mégis mennyire volt nagy?nagyon jó lenne ha megválaszolnád az utolsót,mert nekem is ien,és barátkozok vele,műtétre nem godnolok,de nem tudom h most ez oké e még?
2009. aug. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Én nem is szóltam róla, én is meg voltam már vele barátkozva. Aztán az orvos kérdezte meg, h nem okoz-e kellemetlenséget. Mondtam, h nem különösebben, decsak esztétikailag. Azt mondta így a jár rá támogatás.

H milyen nagy volt? Kb. olyan 4-5 cm.

Leginkább a korábbi barátaim reakcióitól tartottam mindig, ezért döntöttem mellette.

2009. aug. 27. 15:54
 9/24 anonim válasza:

ó,tehát rossz reakcióik voltak?

én is igy vok vele,félek a reakcióktók,ezért nem is nagyon nyitok a fiuk felé...

olvastam h ien műtét után lehet nem lesz olyan jó a sex,nem élvezed annyira,szted ez igaz?ha tudsz légyszi válaszolj erre is

2009. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nem tettek soha lenéző, vagy megvető kijelentést. Ha beszéltünk róla, szóba került megértőek voltak. Azt mondták, ez vagyok én, így jó, ahogy van. De én mindig kíváncsi lettem volna, hogy mondjuk a legjobb haverjuknak is ezt mondják-e.:D

Én is tartottam tőle, h valami baj lesz ezzel és nem fogom úgy élvezni a szexet. De ez még jobb, mint előtte volt;):D (Már ha lehet:P)


Úgyhogy ha komolyan gondolkozol, kérdezd meg erről a nőgyógyászodat és ha elvállalja én ajánlom neked is. Önbizalmat is ad az a 2 hét, amikor elég kellemetlen, azt hiszem megéri.

(Viszont katéterre, infúzióra, 1,5 hetes fájdalomcsillapításra, állandó fertőtlenítésre számíts...:S:))

Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok.

2009. aug. 28. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!