Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem felszívódó varratot...

Nem felszívódó varratot kaptam (kisajkak), meg is volt a varratszedés. Ha egy apró szál bentmarad kb.1 hónapra, az begyulladhat?

Figyelt kérdés

Kisajak kisebbítésem volt, mivel az extra méretben megnyúlt, a műtétet elvégezték, egy hét múlva varratszedés (roppant fájdalmas!!!)...közvetlenül mielőtt elment a doki szabadságra. Nem szívesen mutatnám meg más orvosnak, SZTK-ba főleg nem lenne jó menni. Kérdésem, 1 hónap nagyon vészes ilyen szempontból?

Mondta, h láthatok még kilódó szálakat, amik majd ki fognak esni. De ezt akárhogy húzom, nem akar kijönni. Erőltessem még jobban?!


2009. aug. 21. 07:42
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Mármint félreérthető, ah írtam...nem a 2 hét ad önbizalmat, az egy külön mondat lett vna.


Mielőtt még beleköt vki...:)

2009. aug. 28. 14:12
 12/24 anonim ***** válasza:

Én már nemtom hanyadik voltam de nem az utólsó:)És meglehet kérdezni hogy hány éves vagy?szóval csak azért mert ugyan nekem nem nagy, csak pl 160 évesen kisebb volt mivel most20 vagyok. de olyan 1cm sincs. és ez egész életben nől?vagy valamikor megáll?neked mióta volt nagyobb?

rajtam fülplasztikát hajtottak végre ez pénzes volt, de engem nagyon zavart mert elálltak a füleim. szóval szerintem is megéri nekem 1 hónapig no hajmosás volt tiszta zsir volt már hajam . de megérte!szerintem attól ne tarts hogy nem lessz jó a sex,met nem a kisajkakon érzed.

2009. aug. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Én 22 leszek, de nekem már nagyon régóta neagyobb, és nem ennyire. Sztem az 1 cm nem nagy egyáltalán:)
2009. aug. 29. 11:36
 14/24 A kérdező kommentje:
Kiesett a varrat!!! No problem!!!:D
2009. aug. 29. 23:59
 15/24 anonim válasza:

sztem sem nagy az 1.....nekem 4 -5 is megvan,na az már nagy

a kérdés ironak:klassz akk megnyugodhatsz végre:D

2009. szept. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
nekem 2 cm es. körüli, de lehet 2.5cm de hogyan méritek ezt meg? ugy volt neked 5 cm es hogy kintvolt?vagyis ugy értelmezem ezt a kint volt dolgot,hogy ami kilógha csak kicsitt terpeszbe állsz vagy szétteszed a lábad és szérhuzod a bört és teljes hosszát leméret az ajaknak?
2009. szept. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

és most mekkora lett ? megvagy elégedve az eredménnyel?pisilni azért tudtál mikor varat bent volt? altattak?bocs a kérdésért:)


akkor már nincs semmi baj, ne is érezd mostmár kellemetlenűl magad. sok sikert a nemi élethez is. én is azt mondom hogy ha jó volt a nemi élet, akkor most még jobb lessz, mert már gátlásod sincsen, nincs ami zavar:)

2009. szept. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
gf
2009. szept. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Ennél értelmesebb nem jutott eszedbe?!?
2009. szept. 6. 01:45
 20/24 anonim ***** válasza:
nem kisfiam. nem válaszolnál inkább az előttem iroknak kérdésére?
2009. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!