Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hete kedden voltam rákszürés...

8 hete kedden voltam rákszürésen aznap pecsételő vérzésem volt de tegnap délután óta erősebb néha darabos vérzésem holnap megyek dokihoz. Nektek volt ilyen ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg vetélés lenne megszakiásal voltunk egyszer együtt aférjemmel tudom hülyeség volt, de lehetséges?
2012. júl. 5. 13:49
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi 8 hete szültem
2012. júl. 5. 13:50
 2/7 anonim ***** válasza:
terhes vagy? mennyi idös? menyj orvoshoz a vérzés nem jó a darabos meg föképp nem ha terhes vagy
2012. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
viccelsz???, azonnal doki, nem holnap!!!
2012. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja akkor a ygermekágyi vérzés lehet ez még de menyj dokihoz ö ir fel cseppekete és az elmulasztja teljesen a vérzést
2012. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jah, akkor nem vagy terhes:)

ÍGy már ok.

2012. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha 8 hete szültél akkor most nehezen vetélsz el
2012. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azért gondoltam,hogy vetélés mert egyszer nem védekeztünk és 22-28-ig menstruáltam
2012. júl. 5. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!