Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma voltam a nőgyógyászomnál...

Ma voltam a nőgyógyászomnál és talált egy fertőzést, amit azt mondta hogy nemi úton férfitől lehet elkapni. (? )

Figyelt kérdés
Felírt nekem és a barátomnak egy doboz Fluconazole 1x1 (4db-os) 150mg-os kapszulát,2 doboz Tinidazol-Pol (4db-os) 500 mg-os 2x2-es filmtablettát illetve nekem külön egy doboz KLION 1x-es (10db-os) hüvelykúpot.Azt mondta nekem hogy a barátommal egy hétig napi 4-et - 4-et szedjünk a tinidazol-ból és mellette napi 1-et - 1-et a fluconazole-ból és én pedig még egy hétig napi 1-et a fluconazole-ból. Plusz ugye nekem még ott van a 10 napig használandó hüvelykúp.Azt nem értem hogy hogyan gondolta ezt hogy egy hétig szedjük ezeket meg én még egy hétig szedjem ezeket amikor 4-4 meg a másikból csak 4 darab van.Lehet hogy bután hangzik ez a kérdésem de nem tudom hogyan kéne beszedjük és már holnaptól kéne mind a kettőnknek elkezdni a gyógyszer szedését. Mindenkinek a válaszát előre is k.-m
2012. dec. 12. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát figyu... Az a legbiztosabb, hogyha felhívod a dokit, és tőle kérdezed meg! LEhet, hogy rosszul emlékszel, vagy rosszul mondta/rossz adagolást írt fel, bármi. Szerintem nem lesz gáz, ha a biztonság kedvéért megkérdezed.

Jobbulást mindkettőtöknek!

2012. dec. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 4 db-os gyógyszereket nem egy hétig kell szedni, hanem heti egyet! Ezek lórúgásnyi adagok!!! Nagyon vigyázzatok vele, nem szabad túladagolni! A Kliont minden nap szedheted.
2012. dec. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!