Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma voltam a nőgyógyászomnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma voltam a nőgyógyászomnál és talált egy fertőzést, amit azt mondta hogy nemi úton férfitől lehet elkapni (? )

Figyelt kérdés
Felírt nekem és a barátomnak egy doboz Fluconazole 1x1 (4db-os) 150mg-os kapszulát,2 doboz Tinidazol-Pol (4db-os) 500 mg-os 2x2-es filmtablettát illetve nekem külön egy doboz KLION 1x-es (10db-os) hüvelykúpot. Azt mondta nekem hogy a barátommal egy hétig napi 4-et - 4-et szedjünk a tinidazol-ból és mellette napi 1-et - 1-et a fluconazole-ból és én pedig még egy hétig napi 1-et a fluconazole-ból. Plusz ugye nekem még ott van a 10 napig használandó hüvelykúp. Azt nem értem hogy hogyan gondolta ezt hogy egy hétig szedjük ezeket meg én még egy hétig szedjem ezeket amikor 4-4 meg a másikból csak 4 darab van. Lehet hogy bután hangzik ez a kérdésem de nem tudom hogyan kéne beszedjük (? ) és már holnaptól kéne mind a kettőnknek elkezdni a gyógyszer szedését. Mindenki pontos válaszát előre is k. -m
2012. dec. 12. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

n inkább azon aggódnék, hogy ki vitte be a fertőzést a kapcsolatba.

A papírodon ott a nőgyógyász száma, fel lehet hívni, és ott a patikus is, aki ezt tanulta pár évig.

2012. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én meg szerintem em a véleményt kérdeztem hanem aki normálisan tud válaszolni a kérdésre az válaszoljon ...
2012. dec. 12. 22:12
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egyáltalán nem cink simán a patikushoz odamenni, és rákérdezni. Nyugodtan menj oda, vagy a doktornőt.
2012. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán világos a kérdés... Ha nincs megfelelő mennyiség a dobozban, akkor vegyél még egy dobozzal. És szerintem a nőgyógyász csak neked írta fel, szóval a barátodnak ki kell váltania a sajátját. Mivel csak a te adagodat fedezi... Bár nem vagyok benne biztos, hogy jól értettem a kérdést.
2012. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta a nőgyógyász hogy ez dupla adag és hogy akkor ebből szedjen a barátom is.
2012. dec. 12. 22:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Az "ebből szedjen"-t nem típusra értette?
2012. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amúgy az egészség kategóriába is írd ki, szerintem ott több szakértő lenne
2012. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát igen ... talán a szakembert kellene megkérdezni ... szerinted hány orvos/gyógyszerész jár ide a tinik/elmebetegek fórumába??
2012. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm aki normálist választ adott.Nem,nem ugy értette,neki is ebből az adagból kell szednie.Köszönöm
2012. dec. 12. 22:22
 10/13 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász a te TB számodra tuti, hogy nem írhat fel gyógyszert a barátodnak is. Szerintem úgy értette, hogy a barátod is menjen el az orvosához és azt írassa fel.
2012. dec. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!