Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves lány vagyok. Gyakran...

16 éves lány vagyok. Gyakran érzek olyan érzéseket a hasamban, mintha valami esne, vagy buborékolna (ezeket általában akkor érzem, amikor ülök). Lehetnek csak sima bélgázok? (többi lent)

Figyelt kérdés
nincs különösebb okom terhességre gondolni (mensim nem jött meg elég rég, de ez egyáltalán nem szokatlan nálam) mert az utóbbi időben csak petting vlt a barátommal. A kérdésem, hogy ezek csak a felgyűlt bélgázok? Tesztre csak jövőhéten lesz lehetőségem.
2012. dec. 14. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A bélgáz előbb-utóbb távozik. Sokáig nem lehet visszatartani. Polipok esetén viszont gyakori a belek "bugyborékolása". Figyeld meg a székletedet, rendben van-e minden.
2012. dec. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem fájt a hasam, nem hánytam, székrekedés meg csak enyhe. Tehát akkor gázok?
2012. dec. 14. 16:44
 3/4 Pendulum92 ***** válasza:
Szerintem is nézd meg a székleted, ha vér van benne, menj sürgősen orvoshoz.
2012. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem túlzottan rákoncentrálsz a hasadra! A belek mozognak és ha túlzottan figyeled magad, akkor lehet érezni ilyeneket teljesen egészségesen is. Mindek a teszt, ha nem voltatok együtt?
2012. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!