Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik 1 lány. Elég ha leszólítom 1 sima szia-val aztán vices vagyok vele? Nektek mi lene a legjobb lányok?

Figyelt kérdés

Mondjatok már nekem vices szövegeket.Ami megnevetet 1 lányt főként lányok.?

Mi nevetettne meg titeket a legjobban? 15f


2012. szept. 8. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
figyi, mondod neki, hogy te már láttad őt buszon és szeretnéd megismerni és ha vmi hülyeséget mondasz akk kiröhögöd magad és kész
2012. szept. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké.köszi.
2012. szept. 8. 09:20
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Írj helyesen b*zdmeg!
2012. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

b*zdmeg takarogyál már.!

Utálom mikor mindig Gyakorin az ember helyesírásával kötekednek.

2012. szept. 8. 12:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem attól függ,hogy milyen módon vagy vele vicces.Mármint ne szivasd meg ne is cikizd még akkor se ha viccesen hangzik.Mert nekem volt ilyen,hogy beszólogatott azt hitte,hogy vicces de én meg megsértődtem és azóta nem vagyunk jóba pedig tudom,hogy tetszem neki.Én minden hülyeségen röhögök szóval ilyen téren nem nagyon tudok segíteni.
2013. júl. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 missguitarhero11 válasza:
Csak menj oda hozza es ne legyel bunko. Nezz a szemebe.... A vicces reszedet hagyd kesobbre.... Dicserd meg a szemet vagy a hajat.....Mond meg neki hogy meg szeretned ismerni ....
2014. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!