Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem megy fel a tampon! 13...

Nem megy fel a tampon! 13 eves vagyok es mar mindent kiprobaltam (fogosszeszoritas stb) es megsem megy! Valami konnyitesi modszer? FONTOS!

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 18:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Az nem jó, ha fáj, akkor valamit nagyon nem jól csinálsz...szűz vagy még? Bár ez nem befolyásolhatja....próbálj meg ellazulni. A tamponos dobozban benne van egy képes útmutató is...nem szabad úgy érezned, hogy "megakad" valamiben...Kicsit ferdén kell, nem totál egyenesen....Esetleg zuhanyzás közben próbáld kitapogatni, hogy mi is van ott belül,és akkor talán menni fog...
2010. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Próbálkozz úgy,hogy az egyik lábad felteszed a kád szélére,másik lábad lent,és teljesen ellazítod magad,lassanként helyezd fel.
2010. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 d,jpt L ***** válasza:
55%
Szűz vagy még? Próbálkozz minivel, ha eddig nem ezt tetted. Engedd el magad és menni fog. Ha mégsem, használj betétet. Egy 13 éves lánynak nem kötelező tampont használnia.
2010. júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Kifelé fújd a levegőt, miközben rakod fel, akkor ellazulnak lent az izmaid. Ha végképp nem megy, akkor meg vegyél DM-ben applikátoros tampont, azzal könnyedén menni fog.
2010. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 RastaMama válasza:
32%

Ha már minden áron tampont akarsz ilyen korán használni(ami szerintem nem olyan jó ötlet), akkor mindenképp MINI mérettel kezdj.

Az elején nem lesz könnyű, mert gyakorolni kell, megtalálni a neked kényelmes testhelyzetet, stbstb. Sajna szerintem ennek nincs más "trükkje".

Ha esetleg azért nem megy fel, mert száraz vagy, akkor nyálazd be az elejét.

2010. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szoval most a menstruacio 3-ik napjan vagyok es holnap furodni megyunk es felek amugy a menstruaciom 4-5 napig tart szerinetetk meg fog jonni?
2010. júl. 16. 18:53
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Lehet én vagyok hülye,de ezt nem értem,azt írod,hogy most menstruálsz,3. napon vagy. Akkor mi jönne meg?:D Szerintem amúgy nem jó úgy fürödni ha megvan,nagy a fertőzésveszély,ha tamponnal mész a vízbe:S
2010. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jaj, istenem. Ez vagy megint kamu kérdés. Vagy a csajszi azt sem tudja, hogy mit csinál. Én is ugy értelmeztem, ahogy az előző.
2010. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Bocs felre irtam!
2010. júl. 16. 19:06
 10/17 A kérdező kommentje:
Ferre*
2010. júl. 16. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!