Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Már másodjára fordult elő velem ebben a hónapban.

Felhúzott lábakkal ületm, ki akartam volna nyújtani mindkettőt, de a jobb térdembe iszonyatos fájdalom nyilallt bele, már most másodszor. De a mostani eset durvább volt (hirtelen elkapott a hányinger, a hallásom lassan elment szó szerint nem hallottam semmit, és levert a víz, úgy kiizadtam, mintha egy vödör vízzel nyakon öntöttek volna)Mitől lehet ez, és egy térdfájás hogyan okozhat ilyen "mellékhatásokat"? Ideg becsípődhetett volna vagy mi?

Köszönöm a választ!

22/L


2012. dec. 14. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes. Ez inkább valami agyi vagy vérkeringési (vacularis=ér eredetű vagy haematológiai=vér eredetű) problémának tűnik.

Nincs egyéb tünet?

2012. dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs, csak amiket a zárójelbe írtam. De nagyon megijedtem, már majdnem azon voltam, hogy átkiabálok a szomszéd szobába apámnak hogy hívjon orvost, mert rosszul lettem. :(
2012. dec. 14. 20:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Milyen orvoshoz lenne célszerű elmennem?
2012. dec. 14. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Első ízben a háziorvost kereshetnéd fel, kikérhetnéd a véleményét. Úgy is ő küld tovább szakrendelésre. Szerintem nem érdemes magándokihoz elmenni, mert én úgy tapasztaltam, hogy semmivel sem törődnek veled jobban. És ha valamilyen drága képalkotó vizsgálat szükséges, oda nem tudnak beutalni. Így mindenképp el kell majd menned szakrendelésre, ha nem vagy tele suskával.

Manapság, több kell ahhoz, hogy normális vizsgálatot rendelhessenek el neked. Ha még egyszer előfordul, akkor már talán fognak is veled foglalkozni.

Mi lenne jó: MR angiográfia, vérkép (azon belül is véralvadási faktorok), nyaki erek ultrahang vizsgálata. de ezeket így kapásból még a végtelenségig tudnám sorolni. Kéne, hogy lásson orvos.

2012. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, és nagyon szépen köszönöm a válaszaidat, mindegyiket felpontoztam! Köszi még egyszer!
2012. dec. 14. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!