Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kicsit durvább szextől,...

Kicsit durvább szextől, minimális vérzés?

Figyelt kérdés

Pár napja a párommal kicsit durvábban szeretkeztünk. Alapból nem vagyok az a nagy befogóképességű, és akkor elég mélyen belém hatolt. Szex után rosszul lettem, menstruációs fájdalmaim voltak, szédültem, zsibbadtam, hideg-meleg érzet, hányinger, és véres váladék (ill sperma jött ki belőlem). Azóta is vérezgetek, azaz kb 5 napja. Az a kérdésem, hogy biztos előfordult mással és vadabb szexnél ez "természetes", de hány napos vérezgetés és megerőltetés esetén (fizikai munka) szurkálás és nyomás érzése normális? Mikor jobb elmenni dokihoz. Nem akarok gondot, méhszájsebet és ebből adódó súlyosabb problémákat! Köszönöm mindenkinek aki válaszol.


A szex előtt két-három nappal múlt el a menzi. Hát ha ez fontos lehet!


2012. dec. 16. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz , mert ez nem normális, vagy a párod nagyon erős hozzád. Van aki ilyen szextől elvetél.
2012. dec. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Általában figyel rám. Tudja, hogy kicsit problémás vagyok, sajnos :( Elég sok pózt nem bírok, mert ha kicsit jobban bennem van, fáj. Bár nekem ez sem tetszik, mitől lehet, hogy fáj ha belém hatol? Pl.: hátulról nem bírom, ha rajta vagyok akkor nem tudok felülni, mert érzem hogy sok lesz, és amikor egyszerűen csak oldalról vagy én vagyok alul akkor is nagyon figyelnem kell hogy mennyire engedem be, de akkor nem figyelek magunkra és nem élvezem. Ezzel régóta küzdök, ebben is tudtok segíteni. KÖSZÖNÖM!
2012. dec. 16. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!