Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen kevés, minimális...

30 hetesen kevés, minimális vérzés. Mitől lehet? Aggódnom kéne? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Ma reggel fürdésnél tapasztaltam. Igazából nem is vettem volna észre, de a régi nőgyógyászom azt tanácsolta, hogy időnként nyúljak fel és töröljem ki a pangó hüvelyváladékot (régebben sokat szenvedtem a fertőzések miatt, azóta nem volt gondom). Ekkor vettem észre a friss vért (úgy 1-3 cseppnyi mennyiség). Napi 3-4 magneziumot kell szednem, mert kb.egy hónapja sokat keményedett a hasam. Jelenleg a Picuri mocorog, vérzést a fehérneműn, pisilés közben nem tapasztaltam azóta. Szerintetek ez mitől lehet? Aggódnom kéne?
2012. aug. 27. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet csak megsértetted magad véletlenül,úgy hogy észre sem vetted.Szerintem figyelgesd,ha nem jelentkezik megint nem hiszem hogy aggódni kéne,de minden esetre említsd meg a dokinak,védőnőnek.

38hkm

2012. aug. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2012. aug. 27. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ajánlatos nyulkálni terhesség alatt még akkor sem ha orvos tanácsolja valószinüleg megsérült a hüvelyed azért a kis vérzés Szülésznö
2012. aug. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ! Nem gondoltam volna, hogy nem szabad, hisz az orvos ajánlotta annak idején (bár akkor még nem voltam terhes, illetve azóta más lett a dokim, de gondoltam nem teszek vele rosszat, ha így elkerülöm a fertőzést). Próbáltam mindig óvatos lenni, de akkor ezek után míg nem születik meg a Picúr, és persze a gyerekágyas időszakban nem csinálok ilyet! Nem akarom veszélyeztetni a kisfiamat!
2012. aug. 27. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!