Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Száraz levegőtől lehet ez?...

Száraz levegőtől lehet ez? (minimális vérzés)

Figyelt kérdés
Ma reggel észrevettem, hogy nagyon enyhén, de picikét véres volt a nyálam, miközben aludtam. Nem tiszta vér jött (nem is köhögtem az este), csak az éjszakai nyáladzásba keveredett egy kevés. Mivel nyitott szájjal alszom és a levegőnagyon száraz nálunk ezért reggelente szokott probléma lenni hogy kicsit fáj a kiszáradt torkom, ás elég gyakran érzek "kicsit véreskés" ízt benne. Lehet ez a szárazság okozta sérülésektől? Köhögni nem köhögök, vért meg pláne nem köhögtem még. Egy ideje a dohányzást is abbahagytam. h a atüdőszűrés semmit sem mutat ki, akkormegnyugodhatok, vagy mennyek el a orkommal is valahova?
2009. szept. 25. 13:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!