Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetnek azért csíkok/foltok...

Lehetnek azért csíkok/foltok a mellemen mert nő? Normális ez még ennyi évesen?

Figyelt kérdés
17 vagyok, és eddig elég lapos voltam, most kezdett el egy kicsit nőni a mellem, meg meg is híztam, és lett rajta egy két folt, de csak az egyiken. Hosszúkás foltok. Felűről nézve lila, de tükörbe inkább olyan világos gyöngyházszínü. Meg ha széthúzom ott a bört, akkor kb úgy néz ki mint az oldalamon azok a gyöngyházszínü csíkok. Eddig nem tulajdonította neki nagyobb figyelmet, mert csak egy halvány volt volt rajta, de mostmár van több folt is. És nem tudom, hogy mi lehet a baj, mert rákerestem neten, és ilyen tüneteket nem találtam semilyen betegségre. Végigtapogattam a mellem és csomó az nincs benne, úgyhogy remélem semmi komoly:S El fogok menni orvoshoz, de azért kíváncsi lennék hogy valakinek van-e valami ötlete, hogy mi lehet a baj. : /
2012. dec. 16. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden bőrtágulás egyedi. A nők terhességénél tapasztalható terhességi csík. hason és mellen. Nos ha nem voltál terhes, akkor a hízás miatt van. Hirtelen nőtt meg főleg az egyik és olyan bőröd van, ami nehezen tágul. Biztosan te is ha babát vársz, majd tele leszel terhességi csíkkal
2012. dec. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ez csak a bőrtágulás miatt van, nekem azóta jelen vannak a csíkok combon-fenéken-melleken, hogy 12-13 éves koromban megindult a hirtelen hízás, nőiesedés... Szóval ne aggódj, ha úgy érzed hirtelen nőtt a melled, ez teljesen normális.

21L

Azonkívül ilyet láttam már kicsit macisabb férfiakon is.

2012. dec. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazából én azért parázok mert ezek nem konkrét csíkok, inkább foltok, az egyik pl kb fél centi hosszú és két mmm vastag. csak ha széthúzom a bőrt akkor néznek ki úgy mint a hirtelen növés miatti csíkok :/

De ha nem érzek benne csomót akkor nem lehet valami komoly, ugye? :S

2012. dec. 16. 09:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ezek csak striák. Teljesen ártalmatlan! :)
2012. dec. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Csak striák"??? Csak??? Az az egyik leglelombozóbb dolog a világon. És azt mondja, hogy "csak". Remélem nem az, és csak valami múló foltod van.
2012. dec. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akit a stria lomboz le, azt csókoltatom. Elég sok nő testének a tartozéka, természetes dolog. Te fiú vagy? És ha elveszel egy nőt, aki gyereket szül neked, és közben terhességi csíkjai lesznek, akkor elhagyod? Még az a szerencse, hogy eléggé kisebbségben vagy ezzel a véleményeddel, a legtöbb fiút ugyanúgy nem zavarja egy kicsit sem, mint a narancsbőr, a lányok másik kedvenc parája.
2012. dec. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány cm vagy és hány kilóról híztál hány kilóra, mennyi idő alatt?
2012. dec. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha ennyire izgat, menj bőrgyógyászatra
2012. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezek striák, de bőrgyógyászhoz nem érdemes menni vele. Ajánlom a reconstriát, nekem a kislányom születése után szinte eltüntette a csíkokat.
2012. dec. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!