Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg a menstruáci...

Csini csajszi kérdése:

Miért nem jön meg a menstruációm? 2 és fél éve van fehér folyásom. Néha nagyon erős fájásom van az ágyéknál. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
16 éves korodig kell megjönni addig nincs gond, majd meg fog jönni hamarosan nyugi.
2012. dec. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem speciel 2,5 évig volt folyásom,mielőtt megjött...
2012. dec. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16 éves korodig normális,ha nem jön meg.De ha 2,5 éve van folyásod,akkor szerintem nemsokára meg fog jönni.Szerintem tegyél a táskádba 1-2 betétet,hogy ha a suliban jön meg,ne érjen meglepetés.
2012. dec. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy még 16 éves, ne aggódj! Addig kell megjönnie az első menstruációdnak.
2012. dec. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
D akkor mi van a fájásokkal
2012. dec. 18. 12:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz, jobb lenne ha szólnál Anyukádnak és orvoshoz mennétek, mert biztosat csak ő tud mondani. :)
2012. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
biztos minen rendben veled nyugi, az hogy van folyásod csak annyit jelent hogy megkezdődött a nemi érés, az hogy innentől fogva mikor jön meg teljesen egyén függő. Majd neked is meg fog jönni, örülj neki hogy addig is egy gonddal kevesebb. Bőven ráér még megjönni.
2012. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!