Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel enyhítsem a nagyon erős...

Mivel enyhítsem a nagyon erős fehér folyást amíg megérkezik a tenyésztési eredmény? Szúr, csíp viszket.

Figyelt kérdés

2012. nov. 28. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Addig is kellett volna írnia valamit a nőgyógyásznak. De most gyógyszertárba kérj valamit.
2012. nov. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erős gyógyszer felírását ígérte az orvos és, hogy ne használjak addig más hatóanyagot, mert huzamosabb és összetettebb a probléma. De már lekaparom a falat a fájdalomtól. Legalább valami gyógynövényes vagy fertőtlenítős lemosás jó lenne, hogy elviselhetőbb legyen addig is. Csak nem tudom mi használ erre?
2012. nov. 28. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos az a baj, hogy ami enyhíthetné, az valamilyen hatóanyagot tartalmaz. De az orvost sem értem, hisz ha összetett a probléma, akkor nyilván nem helyi kezelést fogsz kapni, hanem olyat, ami az egész szervezetedben hatni fog, tünetenyhítésre meg szerintem külsőleg nyugodtan adhatott volna valami krémet, hisz az kívülről hat csak, belülről nem és kívülről is ki kellene kezelni az érintett területet. Amúgy nálunk 1 hét, míg megjön a tenyésztés eredménye és azért köszi, 1 hétig szenvedni! Egyébként én most voltam ilyen gonddal, de nem nőgyógyásznál, hanem bőrgyógyásznál és előtte bizony használhattam tünetenyhítő kenőcsöt, még szteroidos krémet is, azt mondta a bőrgyógyász, hogy nem gond, vett mintát és rögtön mikroszkóp alatt megnézte és írt fel gyógyszert, kenőcsöt, de még a fürdéshez is.

Én biztos kérnék a helyedben valamit az orvostól a tünetekre és legközelebb nem nőgyógyászhoz, hanem bőrgyógyászhoz mennék.

2012. nov. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ezért mondtam, hogy gyógyszerárba kérdezd meg. Ott csak tudnak valamit adni, amitől jobban leszel míg meg nem lesz a tenyésztés eredménye.
2012. nov. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki a pH4 mosakodó habot.. lehet az is segít nekem az orvosom ajánlotta...
2012. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyél fokhagymásat és grapefruit mag kivonatot, vagy magát a gyümölcsöt és probiotikumot ha gomba akkor célzottam candid plust!
2012. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!