Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintem vegyes fertőzés van...

Szerintem vegyes fertőzés van a hüvelyemben, az orvos azonban a lactofeelt ajánlotta nekem, de az csak bakteriális fertőzésre van nem? (többi lent)

Figyelt kérdés
A lactofeelt ki is váltottam azonban nem gyógyított meg teljesen,arra gyanakszom hogy lehet azért mert vegyes fertőzésem van,arra gondoltam hogy a Betadin hüvelykúpot használnám( utánna olvastam hogy nem a legjobb mert utánna ismét visszajöhet a fertőzés) de ha utánna a lactofeelt is használom rá,akkor nem jönne vissza? jó megoldás lenne ez? orvosnál többször voltam mindig különböző készítményeket írt fel,de egyik sem hazsnált és nem tehetem meg hogy egyfolytába oda járkáljak ezért gondoltam egy ilyen megoldásra.
2012. dec. 7. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Menj egy normális nőgyógyászhoz, aki kenetet vesz, és annak az eredményétől függően ír fel gyógyszert!
2012. dec. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
amire nem jöttem még rá..hogy a lactofeel csak bakteriális fertőzésre használ?
2012. dec. 7. 11:42
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Elöször is miböl gondolod, hogy vegyes fertözésed van?

Másodszor, ha házilag elkezdesz különféle szereket használni a felirt melett, akkor adott esetben éppen ezzel akadályozod meg a gyógyulásodat.


Ha nem vagy megelégedve a kezeléssel, menj másik orvoshoz, de ne saját ötletek alapján, illetve internetes ajánlatok szerint kezeld magad, mert késöbb már orvos sem igazán tud utána rendbehozni.

2012. dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
azért gondolom mert volt gombás fertőzésem de az úgy elmúlt magától és valószínű az is kiválthatta a gyulladást
2012. dec. 7. 11:53
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy orvos - marpedig azt kizártnak tartom, akkor ne te akard eldönteni, hogy mi a bajod, bizd szakemberre. Az, hogy régebben elmúlt a gombafertözésed, nem jelent semmit a mostanira nézve, márcsak azért sem, mert könnyen lehet, hogy akkor is házilag próbálkoztál különféle szerekkel és nem elmúlt, csak legyengült.


Az orvosnak több tapasztalata van ezen a téren, mint neked, aki nem szakember vagy, hallgass inkább rá.

2012. dec. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
elég sűrűn járok az orvoshoz ezzel a problémával,értemes válaszokat szeretnék,aki csak menj orvoshoz dumával jön ne is írjon ide, én a kérdésemre szeretnék választ kapni!
2012. dec. 7. 13:05
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha értelmes ember lennél, akkor tudhatnád, hogy nem lehet diagnosztizálni és gyógyítani ismeretlenül, látatlanban, interneten keresztül.
2012. dec. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
sejtettem! véleméyneket tapasztalokat kérnék nem pedig ostoba válaszokat! köszönöm
2012. dec. 7. 13:10
 9/14 A kérdező kommentje:
mellesleg mindig rá hallgattam( az orovosra) még sem segített előrébb a gyógyulásban.
2012. dec. 7. 13:11
 10/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki leírja a saját tapasztalatát, egyáltalán nem biztos, hogy Neked is ugyanaz a bajod oka, és ugyanolyan kezelésre van szükséged!
2012. dec. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!