Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kádfürdőnél normális, ha...

Kádfürdőnél normális, ha befolyik a víz a hüvelybe?

Figyelt kérdés
Ez most így nagyon idiótán hangzik, de észrevettem, hogyha kádban fürdök, főleg ha sokáig áztatom magam, akkor miután kiszálltam pár perc függőleges testhelyzet után elkezd belőlem szivárogni valami. Ugyanolyan érzés mint menzesznél, de csak víz. Ez normális dolog vagy velem van a baj? Amúgy rendben vannak a hüvelyizmaim, semmi egyéb problémám nincs.

2012. dec. 19. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
jó nagy lik van alattad...
2012. dec. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hogy Nagy Ferót idézzem. "Ami befolyik, az rögtön kifolyik!" :D
2012. dec. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudtam basszus, hogy jön a rosszindulat...

Nem, nincs nagy lik alattam. Legalábbis akivel eddig együtt voltam, azt mondta nagyon szűk vagyok. Ezért sem értem, miért van.

2012. dec. 19. 09:35
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Nyugi, ez normális! :)

Ne foglalkozz a szemétkedőkkel, aki itt az első válaszoló, már csomó kérdésnél megjelent ezzel a stílussal...

2012. dec. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Kedves Kérdező!

Víz, illetve levegő a zárófunkció elgyengülése miatt juthat be.

Lehet izomrenyheség (inkább idős korban jellemző), visszértágulat, hólyagsérv, méhsüllyedés is.

A bejutó víz fertőzésveszélyt jelent, már csak emiatt is orvoshoz kell fordulni. A kétségei csak így oszlathatók el. (És akkor elkerüli a bosszantó beírásokat is.)

2012. dec. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem sem normális dolog! Nem kellene oda befolyni a víznek. Először is nézd meg magad "ott" egy tükörben. Ha minden normális akkor is jó lenne orvoshoz menni vele.
2012. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!