Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti vártátok az első menstruáci...

Ti vártátok az első menstruációt? Hány évesen jött meg nektek? Hogy reagáltatok?

Figyelt kérdés
sztorik jöhetnek:D
2012. dec. 19. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vártam, a 14 szülinapom előtt 1 nappal jött meg. Semmi különös.

Néha nagyon fáj, néha egyáltalán nem fáj.

Az Algoflex M vált be.



28/n

2012. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2004. okt. 17, 13 évesen :D

én vártam és örültem, mert az osztályban kb ezen versengtünk, de azóta megutáltam.

2012. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vártam, mert bár fejlett voltam (cici, szőrösödés), csak 10 éves múltam azon a nyáron. Egy táborban jött meg, hál'istennek csak az utolsó napon, és szerencsére anya is eljött kísérőnek, így azonnal szerzett betétet, és nem tudódott ki az osztály előtt a dolog. Még egy 3 évig elég ciki volt, és titkolni kellett. Persze a végén meg már annak volt ciki, akinek még mindig nem jött meg.

21/L

2012. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10,5 évesen, nem vártam, mert még nem számítottam rá, de aztán örültem.
2012. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, én olyan 12 lehettem vagy kicsivel kevesebb, már nem emlékszem.. megijedtem, hogy ez mitől van, és miért nem múlik el,nem beszélt róla senki azelőtt nekem :( anyukámnak sem mertem szólni, de végül muszáj volt, mert véres lett a nadrágom meg a bugyim is mindig,akár mit csináltam, nagyon szégyelltem magam emiatt, hogy valaki meglátja, vagy megtudja. Borzasztó volt.Semmilyen büszkeséget, meg örömöt nem éreztem, hanem azt, hogy én ezt nem akarom.

Aztán anyukám segített, vett nekem betétet, de még hosszú évekig nem mertem magamnak a boltban venni, mert úgy voltam vele, hogy mindenki azt fogja nézni.

Bevallom ma is úgy vásárolok, hogy a bevásárló kocsi aljába dugom be, és mindent ráhalmozok, a szalagon is úgy teszem ki, hogy ne látszódjon, aztán gyorsan a táskába.

Én ilyen vagyok, nem szívesen mutogatom, bár tudom, hogy mindenki látott már olyat, óvszer ugyan ez a téma.

25L

2012. dec. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi ::) a válaszokat jöhet több is
2012. dec. 20. 16:13
 7/7 anonim válasza:

Hat en nagyon vartam de mikor megjott kevesbe orultem es most is igy van ez.:p

nincs benne seemi jo xd

11 evesen pentek 13.an jott meg eloszor

2012. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!