Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti vártátok az első menstruáci...

Ti vártátok az első menstruációt? Hogyan vettétek észre?

Figyelt kérdés
:) sztorikat is lehet írni

2012. dec. 16. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Nem vártam.

Kimentem wc-re, és láttam, hogy véres a bugyim. Aztán később, otthon anyu megmutatta, hogyan kell a betétet használni.

2012. dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Vártam, mert elég később jött meg, és aggódtam, hogy sose fog. Hát megjönni megjött, de azóta sincs minden rendben.

Nem volt semmi extra. Reggel felkeltem, kimentem WC-re, és volt egy vérfolt a bugyimon. Anyumnak mondtam, hogy végre megjött. Tisztában voltam azzal, hogy mi az, miért van, mit kell csinálni...

2012. dec. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
később=későn
2012. dec. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Vártam is,meg nem is.Semmi extra,otthon voltam,este volt már.Elmentem WC-re és látam,hogy egy nagy piros folt van a bugyimon.Tudtam mi ez,szóltam anyukámnak,ő meg adott betétet.
2012. dec. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Én nem vártam, mert nekem meg elég korán jött meg, azt hittem, hogy majd csak ilyen 1,5-2 év múlva fog. Tehát tisztában voltam a dolgokkal, de nem voltam még rákattanva a témára, mert azt hittem, van még időm.

Nekem is reggelre jött meg, bár kételkedtem benne, hogy az vér-e a bugyimon, mert ilyen barnás baszkura volt. :D Tesóm volt csak itthon, neki szóltam, ő mondta, hogy ebből bizony menstruáció lesz. :D

Pár óra múlva meg is jött rendesen, akkor már örültem neki. :)

2012. dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én nem vártam mivel anyumnak se jött meg ilyen kórán.Volt nekem is ilyen barnás izé szotam anyumnak és adott mindent ami kellet.De ráért volna még nem örülök hoyg ilyen kórán meg jött.Akkor még aszt hittem hogy tök jó lesz aztán meg nem is anyira jó mint gondoltam :/
2012. dec. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Nekem ma jött meg :)

Reggel felkeltem, elmentem pisilni, aztán amikor megtöröltem tiszta vér volt a WC papír. A vicces az volt, hogy a bugyim nem volt véres (szerencsére) Aztán raktam be betétet, és elmentem suliba :) Csak ott vettem észre hogy a táskámban nincs betét, így körbejártam az osztályban, míg találtam olyant, akinek volt betétje :) Érdekes, csak a nap végére kezdtem érezni azt ami a menzivel jár (feszültség, fáradékonyság, stb.) Amikor megláttam enyhén szólva megijedtem egy kicsit... (ne kérdezd miért, én se tudom)

2013. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hány éves vagy? :)
2013. ápr. 11. 19:21
 9/15 anonim válasza:

Hetes válaszoló vagyok

12 éves vagyok

2013. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én nagyon vártam mert soká jött meg hát nekem az volt hogy suliba elmentem WC-re és amikor pisiltem akkor jött meg nem volt véres a bugyim de pont becsöngetek de nekem még el kellet mennem betétért és hát elkéstem az óráról :D
2013. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!