Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol lehet aktus utan verzese...

Mitol lehet aktus utan verzesem? Nem volt sok, csak a parom ondojat szinezte rozsaszinre. Epp babaprojekt kozben vagyunk, tuszorepedes utan 8 nappal tortent a dolog, tehat az tuti nem lehetett. Nem is ereztem fajdalmat sem.

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Az hámsérüléstől is lehetett, hogy rózsaszin. Azért ez még nem véres...

Próbálj meg lazítani, ha ennyire aggódsz lehet azért nem fog összejönni. Ha nincs egészségi problémád, védekezés nélkül előbb utóbb úgyis teherbe esel. Ha meg nadjisten van, arra is vannak módszerek. De szerintem te nagyon görcsölsz, amire meg rágörcsülönk úgysem jön össze...

27/N

2009. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs egeszsegugyi problemam,nem reg voltam nodokinal,mindent rendben talalt,de azert koszi.
2009. aug. 23. 14:56
 3/8 anonim válasza:
Szia. Én is szoktam vérezni néha aktus után,de nekem méhszájsebem van és az okozta
2009. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Es azt nem kellett volna eszrevennie a dokimnak?
2009. aug. 23. 15:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csinált hüvelyultrahangot akkor észre kellett volna vennie.Tapintásból nem és a rákszűrés se mutatja ki.Vagyis lehet p1,p2-es rákszűrés akkor is,ha van méhszájseb.
2009. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi ma + at teszteltem :D
2009. aug. 24. 13:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok!:) Vigyázz magadra,könnyű szülést,jó egészséget! :)
2009. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszike:)
2009. aug. 25. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!