Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az aktus után hány nappal...

Az aktus után hány nappal mutatkozik a gombás fertőzés?

Figyelt kérdés
köszönöm :)
2011. ápr. 14. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos volt már benne részem eddig 4x, mind a 4 gomba volt és mindig az "új" baráttól kaptam el. :S Nekem átlagosan 2-3-4 nap alatt érte el azt az állapotot, hogy már észre tudtam venni, hogy baj van. Pl. 3.-4. napra égett, vagy sűrű zöldes darabos folyás volt. Ha éppen nem tudtam elmenni orvoshoz (pl nyaralás miatt), akkor már az 5.-6. és ezek utáni napokban pokoli volt a fájdalom. :S
2011. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :). nekem is volt már gombás fertőzésem háromszor, de nem emlékszem h mikor jelentkeztek a tünetek. ezért kérdezem h számítsak-e majd rá vagy ne... :D

köszi :)

2011. ápr. 14. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Ami zöld, az nem gomba, hanem baktérium.

A gomba színtelen, szagtalan, és nem fáj, hanem iszonyúan viszket.


2-3 napon belül kijön, ha elkapod. De nem csak partnertől lehet elkapni, hanem bárhol, uszoda, szauna, wc, lehet attól, hogy meggyengült az immunrendszered, felborítottad a hüvelyed egyensúlyát intim lemosóval vagy kendővel, antibiotikumot szedtél stb.

2011. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó:

Nálam gomba volt, jött a lelet azon rajta volt és el is múlt teljesen 3-4 nap alatt a gombaellenes szertől. (gyno pevaryl) Sarjadzó gomba és candida albicans tenyészett mindig ki. A zöldest azért írtam, mert olyan fura volt néha, (2 hétig nem tudtam vele orvoshoz fordulni és eldurvult), zöldes-sárgás, vértől (gyulladt is volt) pedig barnás volt és túrószerű darabos. Magyarul hidd el, hogy nem minden tünet törvényszerűen az amit olvasol neten vagy könyvben. :D

Sajnos nálam mindig így jön elő a gomba. (eddig mindig a sarjadzó meg emez talált be, baci szerencsére sosem :D)

2011. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!