Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy WC után kitörlöm a...

Nagy WC után kitörlöm a popsimat rendesen, legalábbis azt hiszem, de 1-2 óra múlva megnézem a fehérneműmet, és látom, hogy foltos. Na, konkrétan kakicsíkos. Mintha nem töröltem volna jól ki a fenekemet. Mitől lehet ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Popsi-gondok...
2012. dec. 20. 07:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mert van olyan nekem is hogy borzasztóan sok papírt kell használni mire tiszta lesz.Addig törlöm míg tiszta nem lesz, és annyi papír fogy el hogy sokan el se hiszik.Nem lehet mit csinálni.
2012. dec. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát, én is rengeteget használok, és mégis....nem mondom, hogy ez mindennapos, de nagyon kellemetlen.....Sajnos, volt már ilyen esetem szex előtt is..a partnerem arckifejezését látni kellett volna....:-(((
2012. dec. 20. 07:33
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Vagyunk így többen, sőt sokan! Ezért kell lehetőleg mindig megmosni! Tudom, van hogy nincs rá lehetőség, akkor jön a beárazás, vonalkóddal!
2012. dec. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Nedves törlőkendő. Csodákra képes.
2012. dec. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Azt hittem, eléggé egyedi a problémám..már mindenféle végbélbetegségeket képzeltem be magamnak....


Köszi mindegyikőtöknek a hozzászólásokat, természetesen várok még többet is...


Sajnos, mosni nem mindig van lehetőség, de ha van, akkor azt szoktam én is csinálni....

2012. dec. 20. 07:40
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Lehet kapni nedves WC papírt (nem összekeverednő a baba popsitörlővel). Hordj magadnál egy csomaggal.
2012. dec. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Lehet attól is, ha nem ürülsz ki teljesen, de aranyér is közrejátszhat, illatmentes nedves törlőkendő a legjobb.
2012. dec. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

07:43-nak


Neked is köszi...Sajnos, néha kicsit csélcsap vagyok, és nem viszek magammal nedves papírt, pedig az ötlet nagyon jó, többen is mondták.


Igazából kezdek megnyugodni, hogy nem betegség az oka..aranyerem nincsen, múlt hónapban nézettem meg...

2012. dec. 20. 07:46
 9/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, a problémára a legjobb megoldás a nedves törlőkendő. :) A mülleres saját márkás a legjobb szerintem. Lehet dobozban is kapni, ha félsz, hogy kiszárad és utántöltőt lehet bele venni. :)
2012. dec. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
11%
Lehet, hogy apró kaki maradványok vannak a végbeledben, és amikor pukizol, kijön.
2012. dec. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!