Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV tipizálás után, mikor...

HPV tipizálás után, mikor lesz eredmény?

Figyelt kérdés

Rákszűrés után visszahívtak, HPV gyanúval, megcsinálták a tipizálást, és mondták, hogy kb. pár hét múlva lesz eredmény, és ,hogy majd 6 hónap múlva kell mennem ismét rákszűrésre. Szerintetek a tipizálás eredményéről nem kellene értesíteniük? Már több mint egy hónap eltelt.

Esetleg ha továbbra sem szólnak akkor az azt jelentheti, hogy nem találtak semmi bajt?


2012. dec. 20. 09:55
 1/1 0023b válasza:
Nekem kb 10 munkanapon belül küldték az eredményt emailben, utána vissza kellett mennem az orvoshoz! Hívd fel az orvosod, mindenféleképpen meg kell, hogy kapd az eredményt! Én azért nem vártam volna egy hónapig, ez a 10 nap is szörnyű volt, alig vártam, h megkapjam az emailt.
2012. dec. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!