Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete hányinger, most meg...

Egy hete hányinger, most meg hozzátársul az, hogy úgy érzem, mintha meg akarna jönni. Elég erősen. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Plusz gyakran érzem úgy, mintha kakilnom kéne, de nem kell...
2012. dec. 20. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, vagy terhes vagy, vagy szülni fogsz mindjárt, vagy menstruálni fogsz mindjárt. Honnan tudhatnánk? Nem tudjuk sem a korodat, sem semmilyen körülményt!
2012. dec. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is igy elsore terhessegre tippelnek, de tenyleg nem irtal semmi korulmenyt...
2012. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

bocsánat!

17 éves vagyok. van egy + és egy - tesztem. első volt a + és második a -.

barátommal november legvégén voltunk együtt, nem védekeztünk, csak a megszakításos módszerrel.

eddig még sosem volt baj belőle (fél éve csináljuk így)

fogamzásgátlót sosem szedtem.

a menstruációm december legelején múlt el ,ezért gondoltam, hogy nem lehet baj. utána lett a + és a - teszt, mert csináltam egyet azért, mert folyton rosszul voltam.

karácsony utáni napokban kell majd megjönnie.

az elmúlt 1 hétben, amikor hányingerem volt végig, akkor is éreztem, hogy mintha meg akarna jönni, de korai lenne. de akkor csak ritkán.

nagyon erős és sok fehér folyásom volt tegnap. nem viszket, se semmi.

ma úgy éreztem pisilnem kell, és nem kellett, és az a szörnyű érzésem volt utána.. mint mikor felfázunk... és fájt a puncim... egy darabig. amíg az a rossz érzés hirtelen volt.

ennyit tudok leírni :/

2012. dec. 20. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát csinálj gyorsan még egy tesztet.

A megszakításős védekezésnél könnyen össze lehet hozni egy babát :), nem megbízható. Már az elő váladékban is vannak spermiumok és egy elég a terhességhez. Sok kismama menstruál az első 3 hónapban és már simán terhes. A teszt így meg ilyen is olyan is volt nálad ahogy írtad.

2012. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha orvoshoz mennél. Boldog karácsonyt! :)
2012. dec. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!