Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől nő a mell? MIT kell...

Icipicibabóca kérdése:

Mitől nő a mell? MIT kell tenni hogy gyorsabban nőjön?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 19:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
A benned termelödö hormonok okozzák a növekedést, gyorsitani vagy másként befolyásolni nem lehet, genetikailag adott, hogy mekkora és milyen alakú lesz.
2012. dec. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
A hormonoktól nő. Semmit nem tudsz tenni, hogy magától nőjön.
2012. dec. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Semmit, nem érdemes elhinni a reklámoknak, mert ha a hormonokhoz nyúlsz, esetleg rákot is kaphatsz, mint azok,akik fogamzásgátlóktól kaptak melldaganatot.Ha kicsi mellel nem tetszel az illetőnek, menjen a francba. Utálatos, ha szextárgyként kezelik a nőket. Akkor vegyen guminőt, és azt gyötörje, mert a műmellek is olyanok. Nem tudom, a sok hülye celeb mit büszkélkedik a műmelleivel.Én félnék hozzáérni.
2012. dec. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Sok ferfi van, akit egyaltalan nem a nagy noi mell hoz lazba. Tobbek kozott engem sem. En szivesen simogatnek egy kicsi, de eredeti mellett, ha a gazdaja egy kedves, aranyos, szeretnivalo lany. Akinek csak akkor kellesz, ha nagy melleid vannak, azt jobb, ha gyorsan elkerulod...
2012. dec. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

A kérdésedben némi elégedetlenséget vélek felfedezni. Ha elfogadod egy vén kujon tanácsát, tartózkodj a szilikontól!

Én például nem igazán csípem a szúrt, vágott mellű nőket (piercing, szilikon).

Van egy trükk ami segíthet. A mellúszás, ha szorgos munkával megvastagítod a mell alatti izomköteget. Valószínűleg elköltöd uszodára egy plasztikai műtét árát, de sokkal egészségesebb leszel.

2012. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

Az utolsó válasszal,nem értek egyet.Egyetlen egy sportolonak sincs nagy melle.Némelyiknek semmilyen sincs.

Én pl.utálom a nagy "tögyeket".Gusztustalan.A pici formás kemény mell az igazi.

2012. dec. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt kismellű és nagymellű barátnőm is. Meg persze normál méretű is. SEMMIT nem számít a mellméret, egészen addig amíg a viselője elégedett vele. A kismellű barátnőm elfogadta hogy neki kicsi és imádom a lányt (majd 10 éve) és nincs is ezzel semmi gond. Persze társaságban néha kellemetlenül érzi magát hogy más nők milyen csinosak míg ő "lapos". Ez csak a női hiúság. Néha kellemetlen, de nem ez a legnagyobb gond az életünkban. Sajnos.
2012. dec. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%

Semmit nem tudsz tenni az a genetikádtól függ valakinek nagyobb valakinek kisebb de ne keseredjél el ismerek sok olyan embereket akinek a kis mellű nők/lányok jönnek be!

Nekem sincs nagy és nem a melleddel fogsz majd hódítani.

2012. dec. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
35%

Nem akarom összetörni senkinek sem a lelkét, de a mell saját belátásom szerint, NAGYON számít. Nézd csak meg, hogy csorgassák a nyálukat a férfiak egy nagymellű nő után bármely helyzetben. Csak hát ezt sokan nem vallják be, még maguknak sem. Az más dolog, hogy ha szeret valaki téged, akkor kompromisszumot köt, elvégre nem a melleid miatt szeret. A nők is ugyan így vannak ezzel. Nem vallják be, és mindenféle kamu érvvel jönnek elő(ahogy most majd erre is válaszolni fognak), de a tény, hogy jobban esik nekik a nagyobb farok, ami "kitölti" őket, mint egy átlagos, vagy ne adj isten az alatti. A női párok többsége természetesen nem akarja megbántani a férfit, de ha lenne egy olyan szituáció, hogy beállítana egy 20cm-es néger kolbásszal a férfi, biztos vagyok benne hogy kitörne az örömsikoly. Szerintem ezek a kész tények, rizsa nélkül, és még egyszer, nem egyedi esetekben beszélek, hanem nagy átlagban.


Mell növelésre van mód mesterségesen is. Én nem ajánlom a szilikont. Ezt ugyanis agyon reklámozzák, de azt elég jól titkolják, hogy betokozódik, és 5-10 év múlva ki kell venni! (Na ná, hogy nem ezt mondják az orvosok előszór, hisz nekik ez üzlet). Hasznosabbnak látom a saját zsírral való feltöltést felnőttkori őssejtekkel, melynek kb 70% nem szívódik fel, és mellre fogsz hízni. Emberek, szeretők jönnek mennek. Először egy rendes párt találj, a több megoldható. Kicsit el tértem a tárgytól...:)

2012. dec. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Az elozo valaszoloval nem ertek egyet. En egyaltalan nem csorgatom a nyalamat a nagy mellu nokre, es ezt nem azert mondom, mert nem akarom bevallani, hanem mert nekem egyszeruen mas vonzza a tekintetemet. Sokkal inkabb a no labat es feneket nezem meg, a mellei egyszeruen nem erdekelnek. Szerintem sok ferfi van ezzel igy, ez egyeni izles kerdese.


29/F

2012. dec. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!