Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől nő a mell? MIT kell...

Icipicibabóca kérdése:

Mitől nő a mell? MIT kell tenni hogy gyorsabban nőjön?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 19:49
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
47%

Èn a legutóbbi válaszolóval egyet is értek meg nem is. A nôvérem azért eszik kicsit kevesebbet, mert az elfogyasztott ételbôl a zsír a mellét célozza meg elôször. Ez persze színte csak nála van így, de egy próbát megér.

Èn is úgy vagyok a mellmérettel, mint a többiek. Jobb a a kisebb méretû. Nem tudom miért nyáladzanak a többi férfi az óriási mellre meg fenékre. Az a lényeg, hogy tartsd formásan! Nekem a nagyon nagy mellrôl az elhízott nôk zsírpárnái jutnak eszembe.

De a döntés a tiéd!

2012. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
71%
Én vállalok kéz rá tétellel mell növesztést.
2012. dec. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
54%
Itt irja valaki hogy csorgatják a nyálukat a férfiak. Már az olyan mint aki irta. Ha meg nézünk egy 90 cm-es embert / törpét/ meg Geronazzo Máriát nem azt jelenti hogy csorgatjuk a nyálunkat. Én is meg nézek egy lufi mellet de inkább szörnyűlködök. Azoknak tetszenek a mű mellek akik amúgy eléggé zoknik.A következő lépés a GUMINŐ.!!
2012. dec. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

Lehet tenni a kis mell ellen, olvastam egy orvosi lapban!

Minden nőben van férfi nemi hormon is (tesztoszteron), és minden férfiben van női is (ösztrogén)

A tesztoszterontól a női mell megnagyobbodhat. Nézzetek utána.

Megoldás: popósex, gumi nélkül, és popóba élvezés.

Mielőtt anyáztok, nézzetek utána!!!

2012. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%

"Nézd csak meg, hogy csorgassák a nyálukat a férfiak egy nagymellű nő után bármely helyzetben. Csak hát ezt sokan nem vallják be, még maguknak sem."


Na ezt azért ne mondd, nekem kimondottan undorító látvány egy nagymellü nö (elnézést kérek az ilyen alkatúaktól, nem velük személyesen van bajom), és soha el sem tudnám képzelni, hogy ilyennel legyek együtt, sem tartósan, sem alkalmi ismeretség alapján. Nekem kimondottan a kismellü nök tetszenek (max. B-s kosár), de több haverom is igy van vele.


Tenni sem ellene, sem érte nem lehet, amilyen az adottságod, olyan leszel, de 100%, hogy lesz olyan férfi, akinek igy tetszel.


35/F

2012. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Kri76 ***** válasza:
100%
Testsúly növekedéssel a mellek is nőnek, vagy fogamzásgátló tabletta, vagy terhesség hatására. Egyiket sem ajánlom, ha csak a mellnövelés a cél. Esetleg hízás, és sok torna (főleg hasizomra). De amúgy, ha 30 felett leszel, úgyis jobban lerakódik a zsír, akármit csinálsz, szóval akkor tutira nagyobbak lesznek.
2012. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
10%
nekem a fekete sörtől jól gyarapszik de vigyázz vele csak napi 1 pohár estére v 2 ha megízlik nekem használt azért
2012. dec. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

"Nézd csak meg, hogy csorgassák a nyálukat a férfiak egy nagymellű nő után bármely helyzetben. Csak hát ezt sokan nem vallják be, még maguknak sem."


Ezzel egyet értek, még ha nem is vagyok olyan. Valóban, a férfiak 60%-a meg-meg fordul egy ilyen nagymellű/seggű nőcske után. Ide is úgy írok, hogy pár barátom azt mondta, nem merik megírni, hogy ők ilyenek, megkértek, mondjam el én. De egy ilyen kis apróság miatt nem fogok regisztrálni, inkább a húgom profiljáról írok. Ja, és láttam, hogy fiúk is írtak.. Khm... Ehhez a témához? ?? Akkor minek mondják, hogy nem ilyenek? Hm?

2013. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
51%

1. Pillangózás (3X25)

Állj vállszélességű terpeszbe. Vegyél a kezedbe 1 kilós súlyzókat, majd emeld meg karodat oldalsó középtartásba, derékszögbe hajlítva. Lassan nyisd ki, majd zárd össze magad előtt a karjaidat.


2. Fekvőtámasz

Talán senkinek nem kell bemutatni a jó öreg fekvőtámaszozást. Ha könnyíteni szeretnél a gyakorlaton, térdelj le, s innen végezd a gyakorlatokat!

2013. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
pörkölt szójabab
2013. nov. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!