Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy hívják azt a terméket...

Hogy hívják azt a terméket ami a gombás és bakteriális fertőzésekre is jó? (hüvelyi)

Figyelt kérdés
Láttam a tvben régebben de elfelejtettem a nevét.
2012. dec. 24. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én a Betadine hüvelykúpot ismerem.

Ez jódot tartalmaz, jód érzékenyek nem használhatják. Valamint tisztasági betétet érdemes használni, mert megfogja a fehérneműt.

A Lactofeel gél is hatásos, az által, hogy visszaállítja a hüvely savas pH-ját.

2012. dec. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem a betadine hüvelykupot nem ajanlotta a nögyógy,mert száritja a hüvelyt.a baktérium pedig antibiotikummal múlik el,szajon át szedésel.milyen fertözésed van?
2012. dec. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem tudom,ki szeretném próbálni azt ami a tvben volt, az szerintem valami krém volt. ( aki elkezd nekem prédikálni hogy szaladjak a dokihoz az utalhatja nekem a 200 frankot.)
2012. dec. 24. 20:19
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne higgy annak amit a tévében látsz, hanem menj orvoshoz ha baj van.
2012. dec. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Levander ***** válasza:

Támogatom a felettem írót.

Ahogy elnézem, még sosem volt gombás fertőzésed, már pedig az ilyen kúpok és krémek csak azoknak van, akiknek már volt korábban. Én pl. Canestene-t vettem, mikor nem volt lehetőségem nőgyógyászhoz menni, de csak a viszketést enyhítette. Mire eljutottam az orvosomhoz, várt rám egy hetes kúra kúppal és krémmel.


A lényeg, hogy mindenképp menj el a nőgyógyászhoz. Ha teheted, magánorvoshoz járj.

2012. dec. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nincs pénz úgyhogy nem megyek.Volt már gombás fertőzésem és az nem ilyen.
2012. dec. 25. 17:02
 7/14 anonim ***** válasza:
SZTK-ban nem kell pénz!!!
2012. dec. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
külföldön élek
2012. dec. 26. 13:30
 9/14 Levander ***** válasza:

Na most ezt miért is nem írtad eddig? :)

Ha külföldön élsz, ott vagy bejelentve, tudnod kell, hogyan működik az ottani egészségügyi ellátási rendszer. Nyilván ott is van a kórházban nőgyógyászati szakrendelés, ahová vagy már előtte fizeted a TB-hez hasonló járadékot, vagy a vizsgálat/kezelés után kell fizetned.


Amúgy nem kötekedni szeretnék, de legalább magyar csatornán láttad azt a terméket? Mert ha nem, akkor ebben kétlem, hogy segíteni tudnánk megfejteni. Google-ben kerestél már?


Mindenesetre én orvoshoz mennék, mert tényleg nem gyerekjáték a hüvely rendellenessége, bármely apró dologról is van szó.

2012. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
vagy az rtl-en vagy a tv2-n láttam, valami g betűs talán és y is van benne. Próbáltam a googleben keresi de nem ment.
2012. dec. 27. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!