Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A bal mellemben több csomó is...

A bal mellemben több csomó is van. A menstruációm még nem jött meg ebben a hónapban. Összefügg ez a két dolog?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.Nagyon aggódom,mert már 1 hónapja több csomót is érzek a bal mellemben.A menzeszemnek is már rég meg kellett volna,hogy jöjjön,de nem jött meg.A torkom is be van gyulladva.Bár nem tudom,hogy ez mennyire függ össze a mellemben lévő csomókkal,de nagyon aggódom.Aki tapasztalt már hasonlót kérem írja meg.
2009. aug. 24. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom, mert egy fejlődésben lévő szerveztnél bármi előfordulhat.

Szerintem menj egy el gyermeknőgyógyászhoz, aki megnézi a melleidet. Lehet csak a hormonváltozás miatt van, de azért mégis egy hónapja.

Nézesd meg az a legtutibb :)

2009. aug. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
14 évesen természetes,hogy csomók vannak a melleidbe,azok majd szépen a növéseddel,illetve a mellet növekedésével elmúlnak.Semmi ok az aggodalomra,a torkod gondolom azért gyulladt mert valami fertőzést kaptál el,lehet akár torokgyuszi,ha még nem múlt el menny el az orvosi rendelőbe aztán ott megnézik,a menszeszed megmég szintén ebben a korban össze vissza jön meg,amikor én ennyi idős voltam,volt hogy 40-50 naponként jött meg,és volt hogy két menszesz között csak 10-15 nap telt el,ez majd beáll idővel,sőt amikor majd elöször szexelsz,akkor is felfog borulni az egyensúly,akkoris majd össze vissza lesz minden,semmi baj,nemkell félned,inkább örülj,hogy nemkell a menszeszeddel szenvedned,itt a nyár fürödhetsz,strandolhatsz,élvezd ki mert lassan már vége is lesz :)
2009. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást.Aranyosak vagytok.Várok még egy kicsit aztán majd meglátom mi lesz.
2009. aug. 24. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!