Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék babát de a menstruác...

Szeretnék babát de a menstruációm még nem állt be pedig már 7 éve megvan. Mindig 1-2 hetet késik. Most is 13 napja kellett volna megjönnie de még semmi. A szervezettem is elég gyenge. Ez összefügg? Vagy mi lehet a probléma? Kérlek adjatok tanácsot.

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked egyszerűen nem 28 napos a ciklusod, hanem több. Van ilyen. Ezek szerint neked nem késik, hanem mondjuk 35 napra jön meg.
2009. aug. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel azt irod hogy a szervezeted is gyenge keress fel egy orvost és kérj egy alapos kivizsgálást. Azon ne aggódj hogy nem lehet babád mert nekem se rendszeres és most talán bizakodhatok hoy össze jött a második babánk.
2009. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát számoltam és az se lehet hogy több napos ciklusom van mert össze vissza jön meg van amikor 34-35 nap de volt hogy 40.Szóval nem tom
2009. aug. 4. 20:26
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.Am még mindig nem jött meg. Úgy döntöttünk a párommal hogy ezen ahétewn várunk még és ha nem jön meg akkor jövőhéten veszünk egy tesztet:-).

Rem pozitív lesz.

2009. aug. 7. 11:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy szédülök hőemelkedésem van rosszul vok és ma egy szagtól hánytam de a cigitől meg a kávétól nem csak néha émelygek?Szerintetek terhes vok akkor?
2009. aug. 8. 18:04
 6/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a tesztet ééééééés pozitív lett.:-DDDDDDDDDDDDDD
2009. aug. 10. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!