Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon milyen betegségnek...

Vajon milyen betegségnek vannak ilyen tünetei anyukámnál?

Figyelt kérdés

sziasztok!anyukám egy boltban volt eladónő,és mindig sokat rohangált,és fáj mind a két térde,15 éve dohányzik(vagy 17,nem tudom)és még én is többet eszek nála,(igaz nem kéne.. )tegnapelőtt a bal oldalon az arcán begyulladt a foga,és fel van dagadva fél arca,nem olyan drasztikusan már,mert szed rá gyógyszert.Tegnap mondott fel a munkahelyén,és tegnapelőtt sok mindent emelgetett,megerőltette magát,fel voltak dagadva az ujjai,fájt a keze,ma meg felsorolom,hogy mije fájt:A feje,a torka,a foga,a háta,a térde..és ez az egész egy fogfájással kezdődött,de mivel anya alig eszik(annyit eszik,mint az 5 éves kisöcsém)nagyon gyenge az immunrendszere.Ez vajon a DOHÁNYZÁS MIATT VAN??KÉK VICEROY-T SZÍV,AMI A LEGERŐSEBB HA JÓL TUDOM.holnap megy orvoshoz délelőtt.Jah,és kihagytam,hogy nincs meg neki most a menszesze,és 34 éves.Előre is köszönöm a válaszokat!!!

12/L


2009. aug. 24. 21:06
 1/10 A kérdező kommentje:
és többet cigizik mint eszik,és apa ezért már sokat veszekedett vele,mert a mamám (anya anyukája)3 éves halt meg tüdőrákban cigi miatt,.És anya mindhármunkkal dohányzott egész terhesség idején,és ha valami bajunk lett volna,apa azt mondta,hogy el is vált volna anyutól..
2009. aug. 24. 21:10
 2/10 anonim ***** válasza:

előfordulhat h a kimerülést már nem bírta a szervezet és idegileg és fizikailag is megviselte a dolog:S ebben az orvos tud biztosat mondani, remélem holnapra jobban lesz és meggyógyul anyukád


18/F

2009. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

előző vok


és igen a cigiről tényleg le kéne neki is mondania mert én is még csak 5 éve dohányzok de...már most ugy köhögök mint egy gégerákos tüdőbeteg 30 éve dohányzó pasi:S:S

2009. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ!:)De nem hiszem hogy holnapra jobban lesz,mert amúgy is vékony típus és a cigi legyengíti--.
2009. aug. 24. 21:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Nos kicsit nehéz így megállapítani, összeszedek pár ötletet ami hirtelen a tünetek alapján eszembe jut. Amúgy ezek inkább külön dolgok, viszont a gyenge immunrendszerre fogható.


"tegnapelőtt a bal oldalon az arcán begyulladt a foga,és fel van dagadva fél arca"

Nos ez az amit az eü-ben úgy hívnak defense musculare(izomvédekezés) teljesen természetes gyulladás esetén. A gyulladást kell megszüntetni, és akkor elmúlik, hidegvizes borogatással megszüntethető az izomfeszülés, de irány a fogorvos.


Írtad, hogy nem jött meg neki a menzesze ez az idegesség, fogyás számlájára írható, a nőknek sok minden befolyásolhatja többek között az idegesség. Lehet hirtelen fogyás miatt is. A térde, a sok álló munka miatt fájhat, lehet porckorong kopás miatt, vagy térdvizesedés miatt is. Érdemes ortopédiai rendelésre elmennie. A dohányzás sem tesz feltétlenül jót neki, erről sem ártana leszoknia. A dohányzás miatt a torka fájhat maximum, az immunrendszert is rontja, de majd az orvos tud mondani okosabbat kivizsgálás után.

2009. aug. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nos, sztem anyukádnak egy fogorvos kell elsősorban, aztán meg egy jónagy adag stresszmentes időszak, ahol pihenhet.

írtad h felmondott a munkahelyén, tehát most nemdolgozik? azaz otthonvan? én azt ajánlom, h te és apukád segítsetek anyukádnak, főzzetek helyette, takarítsatok helyette, vásároljatok helyette, segítsetek neki, amiben csak tudtok, mert sztem neki nagyon nagyon nagy szüksége lenne végre egykis pihenésre.

2009. aug. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ennek nem a dohányzáshoz, inkább a stresszhez van köze. De lehet ízületi gyulladás is ha a háta a foga a térde fáj. De mi csak tippeket tudunk osztogatni, menjen orvoshoz.
2009. aug. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma volt anyukám orvosnál,és kiderült,hogy minden tünet,(kivéve a fogfájást:D)tüdőgyulladás,és hörghurut gyulladás miatt volt.Már szedi a gyógyszereket,de ha nem cigizne ennyit,és sokkal többet enne,akkor nem viseli meg annyira ez az egész.Apukám meg mindenben segít,sőt finomabbat főz mint anyu,az orvos azt tanácsolta anyunak,hogy pihenjen egész nap.De látszik hogy hat a gyógyszer,mert megint tud ordibálni...
2009. aug. 25. 20:48
 9/10 A kérdező kommentje:
és köszi hogy írtatok,nagyon aranyosak vagytok!:)zöld utat kaptok..:)
2009. aug. 25. 20:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, hogy így kell felnőnöd!!Remélem Te nem leszel ilyen, mint anyukád.Örülök, hogy javul, de hogy ordibálásból tudod....hát.
2009. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!