Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kicsit kínos, de nem tudom,...

Kicsit kínos, de nem tudom, hogy mit tegyek! A női nemi szervemnél van valami. Mi lehet ez? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Az van,hogy a női szervemnél van egy csípés vagy pattanásféleség.Lehet,hogy begyulladt.Még nem mondtam el senkinek,mert kínos. Kb.fél centi magasra feldagadt ez a valami,és piros egy kicsit a környéke é fehér a teteje,de egy pici piros pont van a tetején,úgyhogy lehet,hogy csak csípés.Legyetek szívesek,ha tudtok minél előbb segítsetek!Amúgy nagyon fáj. És kellemetlen. :\

A válaszaitokat előre is köszi! :)



2012. dec. 27. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön rosszra gondolni. Ha borotválsz vagy gyantázol, akkor könnyen lehet, hogy egy ártatlan szőrtüszőgyulladás. A nemi szerv környéke nagyon érzékeny, ott az ilyen ártatlan kis dolgok is nagyon csúnyán tudnak kinézni. Jobb, ha nem piszkálod, valószínűleg pár nap alatt magától javulni fog.
2012. dec. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld, fertőtleníts naponta többször és vegyél tiszta pamut bugyit. Ha nem múlik el pár napon belül menj orvoshoz.
2012. dec. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

(1.kommentelőnek):Köszönöm!Még nem vagyok nagyon járatos az ilyenekben,még fiatalabb vagyok. :)

(2.kommentelőnek):Köszönöm neked is,viszont még annyi kérdésem lenne,hogy mivel fertőtlenítsem?

2012. dec. 27. 01:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Én orvosi szappannal szokta fertőtleníteni. (rossmannban kapsz, nem vészes az ára) A kamillás borogatás se árt, mert gyulladáscsökkentő.
2012. dec. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
áhh,köszönöm!:))))nagyon sokat segítettetek! :)
2012. dec. 27. 01:30
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Már mitől kínos ez? Ugyanolyan testrészed, mint a többi.
2012. dec. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kellés lehet még. Bár nagyon kínos, de gyógyszertárban tudnak javasolni megfelelő krémet, vagy gyógyszert rá. Azért ha nem múlik, akkor egy nőgyógyászati vizsgálatot javasolnék.
2012. dec. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért kínos ez?
2013. jan. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!