Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok válaszoljanak pls!...

Csajok válaszoljanak pls! Nagyon fáj az egyik mellem, már egy hete. Normális ez?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy már egy hete, vagy még több ideje nagyon fáj a jobb mellem. De ilyen nyilalló, vagy szúrós vagy nem is tudom milyen fájdalom. Mintha nagyon megütöttem volna. Inkább a hónalj tájékon, de egyre inkább mindenhol. Ez a kisebb mellem, a bal mellem egy ici-picivel nagyobb, de annyira minimálisan, hogy rajtam kívül még csak barátom vette észre, de szemmel nem látható, csak ha megfogja. Na mind1 szal az a mellem is nyilall néha, de nem vészes. De a jobb mellemben folyamatos ez a fájdalom. Csomót sehol nem találtam, semmi elváltozás nem látszik. 75/b-t hordok, és 19 vagyok. Lehet, hogy nő azért fáj??? Én ilyet még soha nem éreztem. Valakinek volt már ilyen??? Nagyon be vok parázva, de ha elmennék a dokihoz lehet ki9röhögne vele. Valaki valami okosat tud mondani? Nem most kell megjöjjön, de a fogamzásgátlót kb 3 hónapja tettem le.
2010. febr. 1. 02:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, a doki nem röhög ki!


Nem röhöghet ki. Ha meg mégis, az egy sz@r doki! Akkor menj másikhoz!


De menj orvoshoz! Nekem csak érzékeny volt, de a doki egyből küldött ultrahangra. Megnézték, nem vagyok-e rákos!

Hála Istennek, nem vagyok.


Azon kívül még kb 500 fajta betegség lehet, ami nem is veszélyes, de a rákot ki kell zárni!


Szépen menj el dokihoz, ad majd egy gyógyszert, amitől elmúlik.


Minden rendben lesz, de menj orvoshoz!

2010. febr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsánat én férfi vagyok,nekem is szokott fájni fekvenyomás után :)

de a viccet félretéve... gyógyszerszedéstől és alatt nőhet a mell,életkortól függetlenül(nyilván 50 évesen már nem szedsz).Menj el orvoshoz,mammográfiára,UH-ra.

Ne izgulj,nem fognak kinevetni.

2010. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már konzultáltam a dokival, azt mta nyugodjak meg, ilyen fiatalon ez teljesen normális.
2010. febr. 2. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!