Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A teszt szerint nem vagyok...

A teszt szerint nem vagyok terhes. Akkor miért nem menstruálok?

Figyelt kérdés

Csináltam egy tesztet, ami negatív lett, továbbá semmilyen terhességre utaló jelet nem érzek magamon.


Utoljára november elején menstruáltam.


Sajnos sokat idegeskedtem az utóbbi időben, volt egy két hetes náthám, megfázásom is, lehet, hogy emiatt késik?


Nyáron hagytam abba a fogamzásgátlót, egy évig szedtem körülbelül. Előtte is nagyon rendszertelen volt a menstruációm, sohasem tudtam, hogy mikor jön meg, arra is volt példa, hogy elmaradt.


20/L



2012. dec. 27. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod,akkor elmaradt.
2012. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de azért én elmennék januárban az orvoshoz egyrészt mert a teszt is tévedhet, másrészt meg jobb a végére járni.
2012. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha a jövőhéten sem jön meg, biztosan elmegyek.
2012. dec. 27. 17:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel van vmilyen hormonproblémád.

Nem kell rajta csodálkozni, ha a tabi előtt is rendszertelen volt. Ugyanis a tabi nem a saját ciklusodat rakja helyre, hanem a te rosszul működő ciklusod kikapcsolja, és szabályos időközönként megvonásos vérzést hoz létre. Csak azért éppen 28 napos a ciklus, mert 21 napig szeded és 7 napig nem..

Ha kevesebb ideig szednéd, akkor rövidebb lenne a ciklus is. Semmi köze a saját hormonjaidhoz.

Most, hogy abbahagytad, megint a te ciklusod szerint működnek a dolgok...


Menj el orvoshoz. Azt meg jegyezd meg, hogy a tabi nem teszi helyre, csak elfedi.

2012. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!