Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már nagyon félek, hogy mi...

Már nagyon félek, hogy mi lehet a baj!?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, eddig mindig 27-30 napra megjött a menstruációm, 2 hónappal ezelőtt 20napra jött meg azután ismét normálisan 28 napra. most már 10 napja késik néha kicsit fájdogál a hasam meg az egyik petefészkemnél néha szúr. (a barátommal lefeküdtem (nem ez volt az első)de védekeztünk biztonságért vettünk terhességi tesztet és - lett) a fogam nagyon be van gyulladva 2-3 gyulladás csökkentőt vettem be nem tudom ez bekavarhat e mert a gyulladás nem mult el..mi lehet a baj?

2012. dec. 29. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
igen akár bekavarhatott a gyulladás is, de inkább valami egyéb gond lehet. Érdemes lenne megnézetned magad ha igy marad mert ez lehet cisztától is vagy miomátók., sok mindentől.
2012. dec. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen értem köszönöm szépen.

nem tudom mennyire lehet ez erős antibiotikum: klimicin 300mg kemény kapszula. ezt szedtem a fogamra

azt is elfelejtettem leírni hogy 41kg vagyok. és elég idegeskedős főleg hogy most nem rég rövid időn belül halt meg nem 1 családtagom és hogy karácsony volt nagyon rosz volt ez is közre játszhat?

2012. dec. 29. 09:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy védekeztetek? Mert nem biztos, hogy megfelelö módon.


Ha nem rendezödik a dolog újévig, akkor menj el nögyógyáshoz, hogy vizsgálja meg, mi van veled.

2012. dec. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gumival védekeztünk
2012. dec. 29. 09:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha elöirás szerint használtatok, akkor annak elégnek kell lennie.
2012. dec. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen úgy használtuk. ezért nem nagyon értem mi lehet a baj..
2012. dec. 29. 09:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Az idegeskedés, stressz simán bekavarhat.
2012. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!