Kezdőoldal » Utazás » Európa » Decemberben Hamburgba fogunk...

Agocseva kérdése:

Decemberben Hamburgba fogunk repülni, Frankfurtban át kell szállni. Az a kérdésem,1 óra vajon elég lesz-e, mert mint hallottam, olvastam, a frankfurti repülőtéren nem egyszerű a tájékozódás?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Az igaz hogy egy picit bonyolult az elrendezés, de nem hiába Európa egyik központi repülőtere. 1 óra bőven elég, minden kivan táblázva, készséges dolgozók, de akár még egy hírlapárus is kitéve betéve tudja 3 nyelven mi merre van. Nem kell aggódni:) Nekem ennél kevesebb időm volt átszállni, és szó szerint a terminál egyik végéből a másik végébe kellett átmenni.
2012. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha van csomagod, attól függ hogy vetted a jegyed, átszállással, vagy külön-külön. Mert ha a leszállás és a másik gép indulása között van 1 óra, az elég kevés, főleg ha van egy kis késés is.

Ha egyben vetted a jegyet akkor nem gond, mert a csomagot egyből a másik gépre viszik, ez esetben elég az idő. De ha meg kell várnod, míg kijön a csomag a szalagon, majd újra feladni (amit ált. 40 percel indulás előtt zárnak) akkor arra kevés az 1 óra.

2012. nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. nov. 16. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!