Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 3 hetenkent jelentkezo...

2 3 hetenkent jelentkezo menstruacio, felgyorsult anyagcsere. Mitol?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy minden második vérzés nem közti vérzés-e ovulációkor, mert az előfordulhat. Hány naposak voltak korábban a ciklusaid?

Mit takar a felgyorsult anyagcsere?

2012. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
korabban 3 4 nap, most is, az nem valtozott. Csak gyakrabban jon meg. Olyan is volt, hogy viszont tul ritkan, pl csak ket honaponkent jott meg. Volt olyan is ketszer, hogy egy fel evig kimaradt. Az anyagcserem mindig gyors volt, de moost meg jobban az :P. Nem tudom mitol, de van tobb enyhen hipertireozisos a csaladban.
2012. dec. 31. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, igen a hyperthyreosis jutott nekem is elsőre az eszembe, de ott azért van már tünet is: időnként szívdobogásérzés, szapora pulzus, fogyás, jó étvágy ellenére, megmagyarázhatatlan szorongási , idegeskedési "rohamok". Háziorvos tud TSH-ra beutalót adni, így egy vérvételből ezt el lehet dönteni. A ciklus hosszát a pajzsmirigy működése nagyban befolyásolja.
2012. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezek a tunetek mind jellemzok ram.... koszonom! :)
2012. dec. 31. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!