Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történt velem? (lent)...

Mi történt velem? (lent) NAGYON FONTOS

Figyelt kérdés
Most pisiltem és nem tudom mitörtént de azóta az egész alhasom és a pun*im fáj és szűr!! Mit tegyek? Mi történt?
2012. dec. 31. 22:24
 1/8 anonim válasza:
Felfáztál :))
2012. dec. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy fertőzés.
2012. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen valószínűleg felfáztál és hólyaghurutod van. Ilyenkor szokott csípni a vizelet és fájni a húgycső valamint gyakrabban kell pisilni is. C-vitamin vagy tőzegáfonya kapszula javíthat rajta, háziorvosodat mielőbb keresd fel.
2012. dec. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igyál kamilla teát. Vagy csinálj erős kamilla főzetet és öntsd bele egy kád meleg vízben. Ücsörögj benne. Mindkettő vagy a kettő kombinációja i segít, amíg nem jutsz orvoshoz. Jobbulást!
2012. dec. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De a pisilés nem fáj és nem is járok gyakran pisilni! De amúgy már elmúlt mert tettem rá melegpárnát!
2013. jan. 1. 01:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet a kamilla tea és a fürdő, de ha pár napon belül nem javul a helyzet, akkor inkább menj orvoshoz! :) Nagyon boldog új évet kívánok Neked!!! :)
2013. jan. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia, ugyanezzel a problémával szenvedtem én is kb 2 hete..

Ne aggódj, ha még nem élsz szexuális életet, és rendesen tisztálkodsz, akkor nem fertőzés, kicsi az esélye! Mint nekem kiderült...felfáztam... szerintem te is!

Kamillás vízben fürödj, és gőzöltess... :) Kb 2-3 nap és el is múlik! Gyógyulj meg!


16/L

2013. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy elmúlik
2014. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!