Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az tényleg igaz h ha vki...

Az tényleg igaz h ha vki menstruál akk közben nem húzhatják a fogát? Mert nekem ma kell mennem foghúzásra mert lesz fogszabályzóm és kik kell húzni az egyik fogam és épp menstruálok

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem igaz, miért ne szabadna? attól hogy menstruálsz? nekem is akkor gyökérkezelték a fogam, amikor menstruáltam. annyi, hogy itt is, ott is vérzel egy kicsit. nem akkora a vérveszteség sem a foghúzás sem menstruáció során, hogy veszélyes volna.
2009. aug. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!!Csak azért kérdeztem meg mert egyik ismerősöm ezt mondta de akk megnyugottam
2009. aug. 26. 09:02
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Hajam nem érdemes festeni menszesz alatt, mert sokkal kevésbé hatnak a színezőanyagok.
2009. aug. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajat... bocs
2009. aug. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Vagy ha még mindig fenntartásid vannak, jelezd a dokinak, hogy megvan (nem fog hülyének nézni, nyugi, mivel orvos, meg fogja érteni. amúgy is, ennél sokkal cifrábbakat szoktak tőlük kérdezni a betegek) és nem lesz így gond. sok sikert!
2009. aug. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!!
2009. aug. 27. 13:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem.

Csak egy pici logika kellene. Azt nem hiszem, hogy abszolut kizárt lenne, legfeljebb csak nem ajánlják.

Mert ha mestruálsz, közben vért vesztesz, és a foghúzás után is vérzel egy ideig, nem?


Na most, azt nem tudhatod előre, mennyi ideig fog vérezni húzás után. Van akiknek akár órákig. És vannak olyan emberek, akiket a menstruációs vérzés és a foghúzás utáni vérzés bizony ledönthet a lábáról, és esetleg elájul vagy valami.


Gondolom ezért nem ajánlott. Ez egyénfüggő. Van aki bírja, van aki nem.


Saját tapasztalat, hogy mikor menstruáltam, a vége fele jártam már, és sajnos aranyerem lett, és ugye amiatt is véreztem egy kicsit még pluszba. Nekem a kettő együtt elég volt ahhoz, hogy elájuljak.

2009. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!