Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy baj lehet?

Nagy baj lehet?

Figyelt kérdés
Következő a helyzet: júniusban előjött a hüvelygombám, azóta küzdök vele. Mindig visszajön. Legutóbb (1hete) Canestent használtam. Aztán már előtte is éreztem hogy valami nincs rendben. Ma fürdés után felnyúltam a hüvelyembe és úgy éreztem mintha valami "kiállna" belül, mintha egy kis ajak lenne, de egészen bent. Najó ez most elég hülyén hangzik, nem tudom másképp leírni. Mi lehet az? Már a méhem kezdete? Még szűz vagyok. Valaki nyugtasson meg, hogy ez normális!
2013. jan. 1. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Te a méhszájadat érezted. Az a ciklustól függően lehet lejjebb is a hüvelyben.
2013. jan. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvos látta már a június óta visszatérő hüvelygombádat, vagy csak magadat kezelgeted Canestennel?
2013. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az orvos 3x látott azóta, canestent most használtam életemben először.
2013. jan. 1. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a méhszájad érezted.
2013. jan. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ez teljesen normális? kicsit para vagyok :S
2013. jan. 2. 09:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha tényleg a méhszájad érezted, akkor normális. Viszont ha aggódsz, jobb orvoshoz menni, mert biztosat csak ő tud mondani. :) Minden jót Neked!!! :)
2013. jan. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, kérd meg édesanyádat, hogy vigyen el nőgyógyászhoz, ha az sztk-ba mentek, ott valószínűleg lesz kimondottan tini nőgyógyászat. Illetve megkérhetnéd, hogy vegyen neked frezyderm ph4 intim lemosót, hogy visszaálljon a hüvelyflórád és megvédjen a fertőzésektől.
2013. jan. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!