Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit használsz menstruációs...

Mit használsz menstruációs fájdalom enyhítésére?

Figyelt kérdés
Én próbáltam homeopátiás görcsoldót, Algoflex M-et, meg most a Gynex cseppet szeretném kipróbálni.
2009. aug. 26. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Én nospát,általában használ is:D de amikor nem akkor beveszek utána egy algopyrynt is és ha van lehetőségem pihenek(suliba persze nem),ha nem tudok pihenni akkor arra gondolok,hogy jól vagyok(:

14/L

2009. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

én foggátló tablettát...:D nemcsak görcsökre jó, hanem még sokminden másra.

nah, pontozzatok le, tudom h ezvár rám :D

2009. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Én Nurofent szoktam használni, ha az se segít, akkor 1 kád forró víz, és pihenés szokott enyhíteni rajta. A fogamzásgátló nem bizti, h jó megoldás, mert nekem pl nem enyhített a fájdalmon semmit sem, a vérzésem lett kevesebb, és rövidebb ideig tartó.
2009. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Van valami csepp, csak sajna nem tudom a márkáját, mert nem én szoktam venni. Majd utána nézek. Az nekem nagyon jól bevált.
2009. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az advil szokott segíteni, de ha az nincs itthon akkor egy órára lepihenek és nem tudom mi a neve, de ilyen kis zsák vagy párna amit a mikróban fel kell melegíteni, (vagy meleg vizes palack is jó szerintem) na szóval azt teszem a hasamra ahol fáj, ált. bejön :D
2009. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én Cataflam-ot használok és bevált. Amikor elkezd fájni, akkor veszem be és elmúlik. De ha akkor veszem be, amikor már régebb óta fáj, akkor nem mindig szokott hatni.

De egyszer hallottam a TV-ben egy tornáról, amit a menstruáció megjövetele előtti napokban kell csinálni és akkor állítólag egyáltalán nem fáj, ha megjön. Csak sajnos mindig elfelejtem kipróbálni.

2009. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Beülök a kádba és zuhannyal engedem a forró vizet a pocimra majd alvás (a beülős-fürdős ilyenkor fertőzésveszély miatt nem egészséges amúyg :$). Aztán ha így sem jobb, akkor jön a Cataflam, egy óra alatt elmúlnak kb a görcsök, suiliban nagyon jól tud jönni. És hat is egy szűk fél napon keresztül.
2009. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Algoflex M, nekem eddig semmi sem segített, végigpróbáltam mindet, nem vagyok tini, van egy egy éves fiam is, de tényleg nagyon fáj, minden 2. hónapban. Ez az egyetlen, ami csillapítja, gyerkőc mellett már nem tudok akármikor meleg fürdőt venni, vagy pihenni.
2009. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
66%
Én Algoflex Fortét szoktam...elvileg fejfájáscsillapító, de nekem a menszesz görcsre is nagyon jó x)
2009. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Én is nospát használok, de nekem valamiért semmit nem használ. :S
2009. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!