Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány nap az, ami még pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nap az, ami még pont belefér a menstruáció késésébe normál esetben?

Figyelt kérdés

Nekem jan. 4-én jött meg múlt hónapban, és elvileg február 1-3-án kellett volna megjönnie, mert minden hónapban 1-2 nappal csúszik vissza vagy hogy mondjam. Néhány napja úgy éreztem szinte 100%-ra, h megjön mert fájt a hasam, de mégse és most már semmit nem is érzek.

Voltam együtt a párommal néhányszor, de mindig nagyon ügyeltünk a védekezésre(óvszer), talán jobban is mint kéne ezért nem hiszem hogy baleset esett volna, de azért nekem mindig (már az első havimtól kezdve!!) halálpontos volt a ciklusom, és ezért izgulok picit..Egyébként stresszes se voltam mostanában..

Kérlek, normálisan válaszoljatok! Köszönöm!


20/L


2010. febr. 5. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem 4-5 nap
2010. febr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most pláne ne stresszelj, ha volt óvszer, és nem is szakadt ki, akkor nem lehet baj, de ha idegeskedsz miatta, csak később fog megjönni! Nyugi, nincs gáz!
2010. febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó, rendben! Nagyon köszönöm a nyugtatást! :)
2010. febr. 5. 23:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi meg fog jönni. Nekem is szokott csúszni 3-4 napot is!
2010. febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is 4-5 nap még belefér.Hogy megnyugodj csinálj egy tesztet,annak elvileg már reális értéket kell mutatnia 4-5 nap késés után.De tényleg ne stresszelj ezen,mert az biztos,hogy csak késleltetni fogja! Ha nem bízol a tesztekben menj el orvoshoz.
2010. febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincsmit! :)

Mi egyszer ugyan így jártunk, barátnőm halál pontos ciklusai között lett egy másfél hetes késé, 4 terhességi teszt ment rá, és majdnem szét is mentünk olyan "jókat" veszekedtünk az idegességtől. Ezt kerüljétek el! Második voltam..

2010. febr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm szépen a segítséget/nyugtatást!:) Nem stresszelek, mert tényleg ha logikusan gondolkodom semmi okom nincs idegeskedni. Köszi még egyszer!
2010. febr. 6. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!