Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek, h kialakul...

Nagyon félek, h kialakul nálam méhszájseb, mennyi erre az esély? Több lent.

Figyelt kérdés

19 vagyok, fogamzásgátlót szedek(azt olvastam, ez sajna növelheti a kockázatot!?)

Életemben egy fiúval szeretkeztem.Eddig azt hittem, ez csak szüléskor fordulhat elő.De most olvastam, h fiatalkorban gyakori csak úgy magától.

Fontos kérdésem még: Mit tehetnék,hogy megelőzzem?



2013. jan. 3. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem semmit. Sokaknak kialakul, nekem is volt. Nem volt semmi tünete talán csak hogy darabosabb volt a folyásom. Lefagyasztották ami kb 20 mp és egyáltalán nem fájt, még kellemetlennek sem mondanám. utána egy picit a hasam, de egy gyógyszerrel el is múlt. Nem jött elő többet szerencsére. Miből gondolod hogy méhszájsebed van?
2013. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nem sokat.

Ne cserélgesd partnereidet,

Ne dohányozz,

És hát a fogamzásgátló...

Évente ellenőriztesd.

2013. jan. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit tehetnél h megelőzd?


Egyrészt járj dokihoz rendszeresen. Te magadtól úgysem tudod megállapítani h van-e méhszájsebed, csak aki bekukucskál fogja tudni. Másrészt ne használj tampont, csak ha nagyon muszáj és ha bőségesen vérzel. 19 évesen szerintem bőven elég az, ha aggódsz és rendszeresen jársz szűrésre. Évente rákszűrés az a minimum!

2013. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát,elmentem dokihoz,jól sejtettem,van méhszájsebem,de azt mondta nem vészes és nincs vele teendő:S pedig egy pasival voltam életemben tampont kb életembe használtam vagy 10 db.ot,azt gondolom a fogamzásgátlótól lehet
2013. máj. 29. 13:30
 5/5 anonim válasza:
ne aggódj én 17 éves vagyok kezdődő méhszájsebem van ez kezelhető :) fogamzásgátlót sem szedek tampont használok bár nekem nem javasolta a nőgyógyász hogy ne használjak :)
2014. febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!